Sepet 0

Fakir Akıllı Robot Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6469 Ürün)
Sırala
Temizle

Fakir Robot Süpürgeler ile Derinlemesine Temizlik

Ev işlerini kolay hale getirmek için tercih edilen süpürgeler, Fakir sayesinde teknoloji ile buluşur. Gelişen teknoloji sayesinde Fakir robot süpürge modelleri yaşam alanlarının temizliğini pratik bir şekilde yapabilmenize olanak tanır. Birçok alanda yoğun ilgi gören robot süpürgeler, kendi kendine çalışan teknolojisi ve kolaylığı sayesinde sıklıkla tercih edilir. Akıllı navigasyon özellikleri sayesinde evin haritasını çıkarır ve derinlemesine temizlik yapar. Tüy, partikül, toz gibi alerjenleri toplayarak çocuklarınıza ve size sağlıklı bir yaşam imkanı tanır. Zamandan tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Akıllı telefonlardan kontrol edilerek çalıştırılabilir ve durdurulabilir. Akıllı sistemi sayesinde dokunmadan çalıştırabilir ve kendinize alan tanırken evinizin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip olan Fakir robot süpürge evinizdeki tüm köşeleri sorunsuz bir şekilde süpürür. Yüksek çekim gücü sayesinde zemindeki tozları %99 oranında temizler. Hijyenik bir ortam sunarak yaşam alanlarınıza değer katar. Eğer ev işlerine vakit ayırmaya son vermek ve robot süpürge teknolojisinin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, Fakir’in robot süpürge modellerini inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Fakir Robot Süpürge Modelleri

Fakir robot süpürge iki farklı modeliyle karşımıza çıkar. Modeller arasında özellik ve tasarım gibi farklılıklar bulunur. Bu sayede Fakir robot süpürge özellikleri arasında beklentilerinize en uygun olan alternatif ürünü bulabilirsiniz. Fakir robot süpürge modelleri ve öne çıkan bazı özellikleri şu şekildedir:

  • Fakir Robert RS 770 Robot Süpürge, 4 farklı ayar seviyeli mop ile zeminleri siler. Hem süpürge hem de silme işlevini yerine getirir. Böylece bir süpürgeden fazlası olur ve yaşam alanlarını en iyi şekilde temizler.
  • Fakir Robert II RS710 Robot Süpürge sensörleri sayesinde köşe, merdiven ve engelleri algılar. Ev içerisinde özgürce dolaşarak en dip köşeleri dahi temizler. Uzaktan kumanda ile yönlendirilebilir ve dilediğiniz zaman sadece istediğiniz alanları temizlemek için kullanabilirsiniz.

Fakir robot süpürge modelleri Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla sahip olabileceğiniz seçenekler arasında yer alır. Siz de tüm Fakir robot süpürge ürünlerine göz atabilir, beklentilerinizi karşılayan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Kusursuz Temizlik Sağlayan Fakir Robot Süpürge Özellikleri

Fakir robot süpürge modelleri, kolay kullanımı ve yeni nesil teknolojileriyle kullanıcıların favori ürünü olmayı başarır. Fakir akıllı robot süpürge modellerinin mevcut olan özelliklerden bazıları şu şekildedir:

  • Bazı Fakir robot süpürgelerdeki uzaktan kumanda ekipmanı, ürünü manuel olarak kontrol etme imkanı tanır. Bu sayede kontrolü kendi elinize alarak robotunuzu çalıştırabilirsiniz.
  • Fakir Robert RS 770, hem süpürge hem de silme işlemi görür. Bu sayede ev işleri arasındaki silme işinden de kurtulabilirsiniz. Sizin yerinize süpürme ve silme işlemini sorunsuz ve kusursuz bir şekilde tamamlar.
  • Fakir Robert RS 770, kuru, düşük, standart ve yüksek olmak üzere 4 farklı silme ayarına sahiptir. Zemine uygun olan modu tercih ederek yerinizden kalkmadan evinizin temizlenmesini izleyebilirsiniz.
  • Fakir Robert RS 770, hızlı şarj olma özelliği sayesinde 4-5 saat içerisine kullanıma hazır hale gelir. 150 dakika çalışarak ortalama tek seferde 120 metrekare alanı temizler.
  • Fakir Robert II RS710, akıllı navigasyonu sayesinde odaların içerisine kolayca girer ve çıkar. Derinlemesine temizlik yaparak hijyenik bir yaşam alanı elde etmenize yardımcı olur.
  • Fakir Robert II RS710, 500 ml’lik toz haznesine sahiptir. Tek tuşla toz haznesini çıkarabilirsiniz.
  • Fakir Robert RS 770, 27 tane akıllı sensörü sayesinde yönünü kaybetmeden hareket eder. Yükseklikleri algılayarak kendini düşme tehlikelerine karşı korur.
  • Fakir Robert RS 770, Wi-Fi özelliği sayesinde uzaktan kontrol edilebilir. Böylece evde olmadığınız zamanlarda da robot süpürgenizi çalıştırabilirsiniz.

Fakir Robot Süpürge Yorumları

Fakir ürünleri hakkında birçok farklı yorum vardır. Robot süpürge kullananlar, edindikleri deneyim ve tecrübeleri yorumla dile getirir. Ürünler hakkında yapılan yorumlar ürünü inceleyen kullanıcılara yol gösterir. Kullanıcılar ürünü satın almadan önce yorumları inceleyerek, akıllarındaki soru işaretlerine yanıt bulabilir. Kullanıcılar deneyimlerini açık bir şekilde yazdığı için yeni kullanıcılar ürünün haritalama sistemi, uzaktan kontrol edilebilirliği, donanımı, şarj süresi, büyüklüğü gibi özellikleri hakkında bilgi sahibi olur. Bu sayede robot süpürgeler​ hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fakir robot süpürge yorumları içerisinde daha çok ürünün performansı hakkındaki olumlu görüşlerin olduğu görülür. Yorumlarda genellikle ürünlerin hijyenik olduğundan, sorunsuz çalıştığından ve şarjın uzun süre dayandığından söz edildiğini görebilirsiniz. Beklentilerinizle benzerlik gösteren ürünlerin yorumlarını okuyabilir ve kullanıcı deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Evinizi oturduğunuz yerden temizleyebilmenin avantajına Fakir ile sahip olabilirsiniz.

Fakir Robot Süpürge Fiyatları

Fakir markasının robot süpürgeleri akıllı teknolojileri sayesinde temizliği uzun süren bir iş olmaktan çıkarır. Kaliteli dış yüzey malzemeleri sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Haritalandırma özelliği ve akıllı sistemi sayesinde en küçük tozları dahi görür ve maksimum derecede hijyen sağlar. Bunların yanı sıra Fakir robot süpürge fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Fiyat değişikliğini en çok etkileyen özellikler arasında hem silme hem de süpürme işlevinin olmasıdır. Aynı zamanda akıllı telefonlarla Wi-Fi üzerinden kontrol edilebilme özelliği de fiyat değişikliğine sebep olur. Kumandalı ve sadece süpürme işlevi olan robot süpürgelerde fiyatlar daha uygun olabilir. Farklı model ve seçenekleri sayesinde her bütçeye uygun robot süpürge bulmak mümkündür. Kampanya zamanlarında Fakir akıllı robot süpürgeler de indirime girer. Bu kampanyaları takip ederek uygun fiyat imkanlarından yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye olarak alabilirsiniz.

Fakir Robot Süpürgeler Turkcell Pasaj’da

Fakir robot süpürge modellerinin hepsine Turkcell Pasaj ile ulaşabilirsiniz. Eski ve yeni modellere bakarak ürünler arasındaki farklılıkları görebilirsiniz. Ürünlerin farklı açıdan çekilmiş olan fotoğraflarına göz atabilirsiniz. Modeller arasındaki teknik farklara, yeni modellere hangi özelliklerin eklendiğine ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede robot süpürge almadan önce detaylı bilgi sahibi olabilir ve istediğiniz özelliklere en çok uyan modeli tercih edebilirsiniz. Turkcell Pasaj kullanıcılarına kampanya imkanı sunarak uygun fiyatlara satın alma olanağı tanır. Kampanya zamanlarında Fakir’in robot süpürgeleri indirime girer. Böylelikle Fakir robot süpürge modellerini indirimli olarak satın alma fırsatı bulabilirsiniz. Ev süpürmeyi kolaylaştıracak, kullanımı basit ve hızlı çalışan fiyat performans ürünü satın almak istiyorsanız, Fakir markasının robot süpürgelerine Turkcell Pasaj sayesinde ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Fakir robot süpürge nasıl kullanılır?

Fakir robot süpürge kullanımı oldukça basittir. Açma/kapama düğmesine basarak ürünü çalıştırabilirsiniz. 27 adet sensörü sayesinde ev içerisinde haritalandırma yapar. Bu sayede evin her köşesine ulaşır. Dilerseniz akıllı telefonlarda da açma kapama kısmını kullanarak ürünü aktif hale getirebilirsiniz. Haritalandırma özelliğinden yararlanmak için öncelikle robot süpürgenizin tüm evi dolaşarak keşif yapmasını sağlayabilirsiniz.

Fakir robot süpürge internet olmadan çalışır mı?

Fakir robot süpürge internet olmadan da çalışabilir. Ancak, siz evde yokken robot süpürgenin çalışmasını ve etrafı temizlemesini istiyorsanız internet olması gerekir. Wi-Fi özelliği sayesinde evde olmadığınız zamanlarda robot süpürgenizi kontrol ederek çalıştırabilir, dilediğiniz zaman da durdurabilirsiniz.

Fakir robot süpürge nasıl şarj edilir?

Fakir robot süpürge, şarjı azalmaya başladığında komuta gerek duymadan şarj ünitesine giderek kendini şarj moduna alır. Bu özelliği sayesinde şarj durumunu kontrol etmenize gerek kalmaz.

Daha Fazla
​​