Sepet 0

Anker Akıllı Robot Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (6466 Ürün)
Sırala
Temizle

Anker Robot Süpürgeler ile Tertemiz Yüzeyler

Günümüzde pratik ev aletleri arasında öne çıkan robot süpürgeler, Anker kalitesi ile buluşarak akıllı teknolojiyi evinize taşıyor. Evde, ofislerde veya dükkanlar da bile kullanıma uygun Anker robot süpürge modelleri sahip olduklar pek çok farklı özellik ile her türden ihtiyacı karşılamayı hedefliyor. Minimal ve yassı tasarıma sahip olmaları sayesinde rahatlıkla yüksek dolapların, kitaplıkların ve yatakların altına rahatlıkla erişir. Temassız çalışma özellikleri sayesinde Anker robot süpürge modelleri zamandan tasarruf edilmesine katkı sağlar. Kolay ve hızlı şarj olabilen bu ürünler ile temizlikte geçirilen zamanın büyük bir kısmını azaltmanız mümkün.

Üstün Özellikleri ile Öne Çıkan Anker Robot Süpürge Modelleri

Anker robot süpürgeler özellikleri ve tasarımları birbirinden çok farklı model seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu modeller, kullanılacak farklı alanlar ve yüzeyler düşünülerek farklı özellikler ile donatılmıştır. Üstün özellikleri ile öne çıkan robot süpürge modelleri aşağıdaki gibidir;

 • Anker T2253 Eufy Robovac G30 Hybrid Robot Süpürge​; yüksek performansı ve gelişmiş navigasyon sistemi ile tüm yüzeylerde üstün bir temizlik sağlanmasına yardımcı olur. Pil seviyesi düşünce otomatik olarak şarj ünitesine döner ve %80 şarj tamamlandıktan sonra temizliğe kaldığı yerden devam eder böylece cihazın şarjı konusunda endişelenmeden tüm yüzeylerin temizlendiğinden emin olabilirsiniz.
 • Anker L70 Akıllı Robot Süpürge; detaylı temizlik için özelleştirilmiş görev ayarları yapılabilen bu model sayesinde sanal sınırlar belirleyerek sadece belirlenen bölgelerin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Wi- fi desteği sayesinde gerçek zamanlı kontrol imkanı sunan modeli gün boyunca takip edebilirsiniz.
 • Anker Eufy Robovac 11S Akıllı Robot Süpürge; en küçük tozları bile kolayca çekecek şekilde tasarlanan Anker robot süpürge modeli yüksek emiş gücüne sahiptir. Üç fırçalı tasarımı ile öne çıkan model ile kir ve tozların etkili bir şekilde temizlendiğinden emin olabilirsiniz. Kompakt ve ergonomik tasarımı ile ulaşılması zor yerlere dahi ulaşabilir.
 • Anker Eufy Robovac 35C Akıllı Robot Süpürge; üç adet yüksek kaliteli filtre bulunduran bu model aynı zamanda geniş toz haznesine sahiptir böylece boşaltma sıklığını azaltarak daha uzun süreli kullanıma olanak sağlar. Sahip olduğu hassas sensörler sayesinde merdiven gibi basamaklardan düşme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Fırçasız motor ile donatılmış olması dolayısıyla vakumlama sesi önemli ölçüde azaltılmıştır böylece kullanım sırasında siz evde bulunsanız dahi rahatsızlık vermez.

Seçiminizi Kolaylaştıracak Anker Robot Süpürge Yorumları

Kullanıcılar tarafından edinilen tecrübeler ve izlenimlerin bahsedildiği pek çok sayıda yorum mevcuttur. Ürünlerin kullanım süreleri, temizleme performansı ve model özellikleri ile ilgili detaylı şekilde verilen bilgiler cihazları yeni satın alacak kullanıcılar için yol gösterici görevi görmektedir. Anker robot süpürge yorumları incelendiğinde yüksek emiş gücü ve kolay programlama özelliklerinin kullanıcılardan tarafından beğenildiği görülmektedir. Model ve özellik konusunda kararsız kaldığınız durumlarda gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumları inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Anker Robot Süpürge Fiyatları

Yüksek malzeme kalitesi, ergonomik tasarımı ve yüksek performanslı ürünleri ile Anker markasına ait robot süpürgelerin sahip olduğu özelliklere bağlı olarak fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kullanım süreleri, emiş gücü ve temizlik modları ürünlerdeki fiyatlandırmalarda rol oynayan belirleyici unsurlar arasında yer alır. Yoğun kullanılacak ve nispeten daha kirli yüzeylerde temizlik yapacak ürünler daha çok farklı uygulama tipine sahip olacağı için Anker robot süpürge fiyatları daha sade yerler için tasarlanmış olanlara göre görece daha yüksektir. Özel günlerde uygulanan indirimleri takip ederek yüksek kalite ve performans ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Geniş ürün seçeneği sunan Anker robot süpürge modelleri arasında her bütçeye uygun ürün bulmak mümkündür. İster kendinize ister sevdiklerinize hediye olarak tercih edebilirsiniz.

Kalite Farkı Yaşatan Anker Robot Süpürge Özellikleri

 • Yol izleme sensörü, her odanın temizlenmesi için gereken en verimli yolun çıkarılması için geliştirilen bir teknolojidir. Bu özellik ile halı veya sert zemin gibi yüzeyler algılanarak en doğru yol haritası çıkarılır.
 • Hem süpürme hem de paspaslama özelliğinin aynı üründe yer alması ile iki ev işini tek bir cihaz ile halledilebilir.
 • Akıllı telefonlar ile kontrol edilebilme özelliği sayesinde cihazların kontrolünü çok kolaydır. Sahip olduğu uygulama ile yapılan temizliği gözden geçirebilir ve gelecek temizlikler için program yapabilirsiniz. Farklı yüzeyleri için farklı mod ayarını yine uygulama üzerinden tanımlayabilirsiniz.
 • Temizlenecek yerlerin sınırlarını manyetik bantlar ile belirleme özelliği ile çocuk oyun alanı veya evcil hayvan yatağı gibi robot süpürge tarafından dokunulmasını istemediğiniz yerleri rotadan kolaylıkla çıkarabilirsiniz.
 • Tek kullanımlık veya yeniden kullanılabilir bezler ile temizlikten sonra paspas yıkama endişesini ortadan kaldırır. Tek kullanımlık bezleri temizlik sonrası çıkarıp atarak yerine yenisini takmak gerekli iken yeniden kullanılabilen bezler birçok kez kullanılabilir.
 • Tüm Anker robot süpürge çeşitlerinin neredeyse tamamı ultra ince tasarımı ile mobilya, dolap ve benzeri eşyaların altlarına rahatlıkla ulaşabilir.
 • Yüksek emiş gücü, geçtiği her yeri hiçbir noktayı kaçırmadan temizleme imkanı sağlar.
 • BoostIQ teknolojisi, bulunduğu ortama göre vakum gücünün ayarlanmasına olanak verir böylece dışarıdan müdahaleye gerek kalmadan en tozlu yerleri bile rahatlıkla süpürür.

Turkcell Pasaj Avantajları ile Anker Robot Süpürgeler Bir Tıkla Kapında

Anker marka robot süpürgelerin farklı modellerinin hepsine Turkcell Pasaj’dan bir tık ile ulaşmanız mümkün. Farklı modellerin sahip oldukları özellikleri kolaylıkla inceleyebilir, ‘Karşılaştır’ butonunu aktif ederek üç ürüne kadar karşılaştırma yapabilirsiniz. Böylece birçok seçenek arasından ihtiyacınız olan modeli kolayca seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün detaylı incelemesini kendi sayfasından yapabilir, değişik açılardan fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca daha önce bu ürünü satın almış kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Anker Robot Süpürgeler Nasıl Kullanılır?

Robot süpürgeler, kumandaları ile birlikte satılmaktadır ve hem üzerindeki butondan hem de kumandasından kontrol edilebilir ve gerekli ayarlamalar yapılabilir. Bunun yanı sıra cihazlar akıllı telefonlara yüklenebilen uygulama sayesinde de kolaylıkla kontrol edilebilir. Bu uygulama ile ayrıca daha önce temizlenen yerler de tespit edilebilir.

Anker Robot Süpürgeler Nasıl Temizlenir?

Robot süpürgeleri belirli aralıklarla temizlemek önemlidir, fazla dolu olan ürünlerin emiş gücünde azalma görülebilir. Kullanım sıklığına göre yüzeysel ve aylık olarak periyotlarla temizlenmesi önemlidir. Öncelike saç ve tüy gibi fırçalar ve tekerlere en sık takılan şeyleri temizlemek gerekir. Bunun için robotu ters çevirerek topaklanan tüyleri elinizle çekebilir veya bir bıçak yardımıyla kesebilirsiniz. Robotun toz toplama haznesi kullanım sıklığına ve temizlenen yerin kirlilik durumuna göre boşaltılmalıdır. Bu hazneyi yerinden çıkararak kolayca boşaltabilirsiniz. Sensör temizliği de çarpmaların önüne geçilmesi ve ürünün verilen doğrultularda ilerlemesi için önemlidir. Sensörlerin bulunduğu bölümün kuru bir bez ile tozunu almanız yeterli olacaktır.

Anker Robot Süpürge Hangi Ülkenindir?

Anker Amerika menşeli bir firmadır. 2011 yılında kurulmuş ve kuruluşundan beri inovatif ve akıllı yaşam teknolojileri hakkında çalışmaktadır.

Anker Robot Süpürge Nasıl Kurulur?

Robot süpürge kurulumu oldukça basittir. Kutu açılımını yaptıktan sonra cihazı çalıştırarak kurulumuna başlamış olunur. Öncelike cihazın yeterli bataryası bulunduğundan emin olunmalıdır eğer pil yüzdesi yeterli değilse şarj edildikten sonra kuruluma devam edilmelidir. Şarj ünitesinin modeme yakın bölgelere kurulması cihazın kontrolü rahat kontrolü için tavsiye edilmektedir. Daha sonra akıllı cihazlarda gerekli uygulamayı indirerek kurulum adımlarını takip edip kolaylıkla kurulumu bitirebilirsiniz.

Daha Fazla