iRobot Roomba 606 Akıllı Robot Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

3 Aşamalı Temizleme Sistemi ve İkili Çoklu Yüzey Fırçası ile Güçlü Çekim

Kir ve toz, 3 aşamalı temizleme sisteminden saklanamaz. Özel olarak tasarlanmış kenar süpürme fırçası ve ikili çoklu yüzey fırçalar ile güçlü çekiş özelliğine sahiptir. Kenar süpürme fırçası, köşeleri ve kenarları robotun temizleme yoluna süpürür. Çoklu yüzey fırçalar, halı liflerinden ve sert zemin yüzeylerinden kir, toz ve saçları kaldırmak için birlikte çalışır ve vakumlayarak, kiri ve kalıntıları doğrudan toz haznesine gönderir.

Halı ve Sert Zeminlerdeki Kalıntıları Temizler

Otomatik ayarlanan temizleme başlığı ve çiftli çoklu yüzey fırçalarını; farklı zemin yüzeyleriyle yakın temasta tutmak, halıları ve sert zeminleri etkili bir şekilde temizlemek için yüksekliğini otomatik olarak ayarlar.

Akıllıca Evinizde Gezinir

iAdapt® haritalama sistemi,  evinizin farklı odalarına uyum sağlamak için saniyede 60'tan fazla karar vermesine ve karanlıkta bile zeminlerinizi iyice temizlemesine yardımcı olan bir dizi akıllı sensör kullanır. Yükseklik sensörleri, cihazın merdivenlerden veya diğer yüksek yerlerden düşmesini tamamen engeller.

Sizin için Çalışan Bir Kir Dedektifi

Roomba® robot süpürge , Dirt Detect ™ teknolojisini kullanarak evinizin yoğun trafikli bölgelerindeki kiri temizler. Sensörler konsantre kir bölgelerini tanır ve bu alanlarda ekstra performans gösterir.

Köşe ve Kenarlar Boyunca Süpürür

Kenar süpürme fırçası, kirleri kenarlardan ve köşelerden alıp, 3 aşamalı temizleme Sisteminin yoluna süpürmek için 27 derecelik bir açıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Otomatik Şarj Olma

Roomba® robot süpürge, ihtiyacınız olduğunda hazırdır. Temizleme döngüsünün sonunda veya pil zayıfladığında kendisini şarj etmek için otomatik olarak Home Base® şarj istasyonuna döner.

Evcil Hayvan Tüyleri için İdeal

Roomba®’nın 3 Aşamalı Temizlik Sistemi, evcil hayvan tüylerini zemininizden temizler. Evcil hayvan tüyü, ince toz ve döküntüler AeroVac filtresi tarafından verimli bir şekilde yakalanır.

 

Özellikler

 ●  Roomba 606
 ●  1 Home Base® Şarj İstasyonu
 ●  1 Şarj Kablosu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ROOMBA 606
Üretim Yeri
ABD
Emısgucu
3000 PA
Çalışma Süresi
75 DK
Emiş Gücü Ayarı
3000 PA
Toz Haznesi
0.6 LT
Akıllı Telefon İle Kontrol
YOK
Toz Sensörü
VAR
Güç (w)
1500 W
Akıllı Navigasyon
VAR
Motor Gücü
1500 W
Otomatik Şarj
VAR
Gürültü Düzeyi (db)
58 DB
Siklon Filtre
VAR
Zamanlayıcı
YOK
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Wi-fi Desteği
YOK
Ağırlık (gr)
YOK
Garanti Süresi
2YIL
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
İROBOT
Henüz yorum yok