Black Shark Manyetik Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eşsiz Oyun Deneyimi Keyfi

Bu fütüristik cihazla oynamak ve şarj etmek arasında kesintisiz geçişin keyfini çıkarın.Şarj cihazı black shark oyuncu telefonunun arkasına, aksesuarları ve ellerinizi engelemeden manyetik olarak takılır.

Tek Dokunuşla Şarj İmkanı

Şarj arayüzü, bir üçgen şekilinde düzenlenmiş 3 güçlü mıktanıs içerir ve tüm açılardan kararlı ve sağlam bir tutuş sağlar. Takıp çıkarmayı unutun, manyetik şarj cihazı tek dokunuşla tıkılabilir, böylece oyuna odaklanabilirsiniz.

Süper Uzun Kablo

Manyetik şarj kablosu 1,2 metre uzunluğunda ve sağlamdır. Oyun ömrü için yeterince dayanaklı olan güçlü iç tellere sahip 4 çekirdekli kablodan yapılmıştır. 18W yüksek güçlü şarj cihazı, hızlı ve istikrarlı bir şarj sağlar.

Arka Şarj Bağlantı Noktası ile Kesintisiz Oyun Oynama Fırsatı

Manyetik şarj kablosu telefonun arkasına bağlanır. Bu sayede oyun sırasında ellerinizi bloke etmez ve takımı zafere taşımanıza olanak tanır ! Telefonun şarj bağlantı noktasını ve kulaklık bağlantı noktasını birbiriyle etkileşime girmeden aynı anda kullanabilirsiniz, bu da verimliliğinizi artırır.

Özellikler

  • Uzunluk: 120 cm
  • Güç : 18 W
  • Kablo Bağlantı Türü : Manyetik
  • Uyumlu Marka/Model: Black Shark 3 / 3 Pro
  • Kablo Türü : Plastik  

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.