i-Stone L Tipi Metal Araba Telefon Tutacağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.04.2022
RENK

ŞAHİN FİDAN

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hayatı Kolaylaştıran Tasarım

i-Stone L tipi metal araba telefon tutacağı cihazınızı güçlü bir şekilde tutar ve sarsılmalardan etkilenmez. Kaba ve hantal değil, aksine kullanımı kolay hafif bir metalden yapılmıştır. Dayanıklı beş mıknatıslı yapısı ile ani fren gibi araç hareketlerinden etkilenmez. 360 derece dönebilen yapısı ile telefonunuzu yatay ve dikey olarak kullanmanıza olanak sağlar. Ürün içeriğindeki metal plakayı telefonunuzla kullandığınız kılıfın arasına yerleştirip tutucunun manyetik bölmesine bırakmanız yeterlidir. Kılıf kullanılmaması durumunda 3M bantlı metal plakayı telefonunuzun arka kısmına yapıştırmanız tavsiye edilir.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: Telefon Tutacağı
  • Bağlantı Türü: Mıknatıs
  • Boyutları: 3,6 cm x 1,15 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.