Tp-link Ls1005g 5 Port Gıgabıt Desktop Swıtch

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Evrensel Kablo Uyumu

Tüm bağlantı noktaları Auto-MDI/MDIX'i destekler, bu nedenle ne tür kablo kullandığınızın önemi yoktur. Mevcut Ethernet kablolarınızı ya da cihazların kendi kablolarını kullanmaya devam edebilirsiniz.

Enerji ve Bütçe Tasarrufu Sağlayan Özellikler

Güç tüketimi, bağlantı durumuna ve kablo uzunluğuna göre otomatik olarak ayarlanır, böylece enerji tüketimini azaltırken ağınızı genişletebilirsiniz.

Gigabit Bağlantı Noktaları

Switch büyük ve bant genişliği yoğun dosyaları anında ve kesintisiz olarak aktarmanıza olanak tanıyan 5 adet 10/100/1000 Mbps bağlantı noktasına sahip engellenmeyen bir mimariye sahiptir.

Sessiz Çalışma Özelliği

Masa üzerinde ya da duvara monte edilerek kullanılabilen switch üzerinde fan bulunmadığı için sessiz çalışır.

Kurulum Gerektirmeyen Tak-Çalıştır Tasarım

5 portlu switch’i güç kaynağına bağlamanız ve ağ sağlamak istediğiniz cihazların Ethernet kablolarını switch üzerindeki dilediğiniz porta bağlamanız yeterlidir. Anında kullanıma hazır olan bu cihazı kullanarak pratik bir şekilde ağı genişletebilir, kararlı ağ özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Kablolu Ağ Genişleticisi

LiteWave serisinden TP-Link LS1005G, 5 porta sahip kablolu cihazlar için ağ genişleticisidir. Bu tak ve çalıştır anahtarlara sahip switch ile ağ bağlantılarını kısa sürede birden çok cihaza genişletebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK LS1005G 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH
Orıjınal Renk
SİYAH
Henüz yorum yok