Altus ALK 474 XL 532 Litre No Frost Kombi Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT-133349

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT-133349

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı Soğutma Ve Dondurma

Altus ALK buzdolabının öne çıkan özelliklerinden biri ise her iki bölmenin de ayrı hızlı soğutma fonksiyonunun bulunmasıdır. Hızlı soğutma sunan soğutucu bölmesi, alışveriş yaptığınızda yeni yerleştirdiğiniz ürünleri hemen soğutur ve koruma altına alır. Dondurucu bölmesi ise yeni eklediğiniz ürünlerin mevcut gıdaların ısısını yükseltmesini önler ve hızlıca dondurmaya başlar.

Altus’tan Kombi Tipi No Frost Buzdolabı

Altus ALK 474 XL, geniş hacmi ile geniş ailelere hitap eden ve kombi tipi ile kullanım kolaylığı sunan no frost buzdolabıdır. Buzlanma yapmadan yiyecek ve içecekleri kaliteli bir şekilde soğutur ve mükemmel saklama çözümleri sunar.

Raflı Dondurucu Bölmesi

İki adet bölmeden oluşan raflı dondurucu, 131 litre net hacmi ile uzun süre tazeliğini korumasını istediğiniz yiyecekleri muhafaza eder. İki ayrı bölmeden oluştuğu için et ve diğer ürünleri ayrı ayrı yerleştirebilir, düzenli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Net 532 Litre Hacim ile Geniş Depolama Alanı

Geniş aileler ve yazlık-kışlık hazırlık yapmayı seven kullanıcılara hitap eden buzdolabı, net 532 litre hacmi ile öne çıkar. Dondurucu ve soğutucu bölmelerinin ayrı konumlanması, kullanışlı rafları ve aydınlatması ile alışverişlerinizi kolayca yerleştirmenizi ve ürünlere hemen erişebilmenizi sağlar.

Sebze ve Meyveler Her Zaman Taze

Tek bölmeden oluşan ve kahvaltılık çekmecesinin üzerinde konumlandırılan sebze-meyve alanı, ürünlerinizi uzun süre ilk günkü tazelikte muhafaza eder ve dondurmadan soğutur.

Uzun İçecek ve Kaplar için Yüksek Raf

Buzdolabının kapağında dört adet çeşitli yükseklikte raf bulunur. Bu rafların dar olanlarına yumurta gibi gıda ürünlerinizi yerleştirirken yüksek olanlara şişeli içecekleri ve sütleri rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Fresh Kahvaltılık Bölmesi

Peynir ve şarküteri ürünlerini ideal ısıda tutarak buzdolabından çıkardığınız anda tüketilebilecek hale getirebilen kahvaltılık bölmesi, 0 derece ısıya sahiptir. Dilerseniz bu bölmede donuk ürünlerin bakteri üremeden çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALTUS ALK 474 XI 532 LİTRE NO FROST KOMBİ BUZDOLABI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Hacim (lt)
400 - 600 L
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
460
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Kapı Sayısı
2
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
60 - 75 CM
Derinlik (cm)
75 CM +
Yükseklik (cm)
180 - 195 CM
Orıjınal Renk
INOX
Ana Renk
INOX
Renk
INOX
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ALTUS
Henüz yorum yok