Apple iPhone 8 Kılıf Kampanyası

Kampanya sonra erdi.

​Apple iPhone 8/8 Plus kılıfları faturanıza ek taksitlerle

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Garantisi

2 Yıl Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
(4 Ürün)
Sırala
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Temizle
Daha Fazla Bilgi

Apple iPhone 8/7 Deri Kılıf36 Ay24 Ay12 Ay
Aylık Taksit 8,73 TL11,55 TL20,24 TL
Toplam314,24 TL277,16 TL242,83 TL
TCELL Peşin219,00 TL

Apple iPhone 8/7 Silikon Kılıf36 Ay24 Ay12 Ay
Aylık Taksit 6,76 TL8,94 TL15,66 TL
Toplam243,19 TL214,49 TL187,93 TL
TCELL Peşin169,00 TL

Apple iPhone 8/7 Plus Deri Kılıf36 Ay24 Ay12 Ay
Aylık Taksit 9,04 TL11,96 TL20,96 TL
Toplam325,40 TL287,00 TL251,46 TL
TCELL Peşin229,00 TL

Apple iPhone 8/7 Plus Silikon Kılıf36 Ay24 Ay12 Ay
Aylık Taksit 7,15 TL9,46 TL16,58 TL
Toplam257,45 TL227,07 TL198,95 TL
TCELL Peşin179,00 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Kimler yararlanabilir?

  • ​Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için Financell (Turkcell Finansman) kredi tutarınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
  • Financell kredi tutarınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir
  • Financell kredisi ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden veya Turkcell Mağazalarından edinebilirsiniz. Financell kredisi yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
  • Aynı TCKN ile birbirine bağlı hatlar için Bireysel Aksesuar Kampanyası, Bireysel Akıllı Telefona Ek Tablet Kampanyası, Özel Tablet Teklifleri Kampanyası için katılım limiti 6’dır.
  • Kredi kayıt skoru sorgulama ve Ön Ödeme yöntemi ile katılım sağladığınız cihaz kampanya teklifleri buna dahil değildir.
  • Turkcell Mağazaları ve Turkcell yetkili satış noktaları dışında kalan mecralardan kampanyalara katılan müşterilerimiz için limit puan uygulaması geçerli olacaktır. Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgi Turkcell Müşteri Hizmet’leri üzerinden alınabilir.

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım?

​Ürününüzü aldığınız andan itibaren ürününüz ve servisleriniz hesabınıza tanımlanır.

Kullanmadığım kampanya faydaları bir sonraki aya devreder mi?

​Hediye datalar kullanılmadığı takdirde bir sonraki aya devretmez ya da bedel indirimi talep edilememektedir. Üçüncü şahıslara transfer edilemez. Tercih edilen aksesuar bedeli aylık olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır. Kampanya ücretlerine ek olarak ilk ay sözleşmeden doğan damga vergisi faturaya ayrıca yansıtılacaktır.

Kampanya dâhilindeki faydalarım bitince bilgilendirme yapılacak mı?

​Evet, bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Kampanyadan kazandığım faydaların kalan miktarı ve geçerlilik süresini nasıl öğrenebilirim?

​Kalan miktarı öğrenmek için, KALAN yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Hattımı başka bir numaraya yönlendirdiğimde kampanya faydalarım geçerli olur mu?

​Hayır, geçerli olmamaktadır.

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin sınır var mı?

​Tüm bireysel cihaz kontratlı aboneler katılabilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Konuşma kampanyaları için Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar

​​Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın​.​

Numara değişikliği, devir, faturasız hatta geçiş, numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, kendi isteğiyle hat kapama veya fatura dönem değişikliğinde faydalar devam eder mi?

​Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dâhil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.

İptal işlemi yapıldığında kampanyadan kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi?

​Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Sözkonusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.

Devir, ödeme tipi ve numara değişikliğinde kampanyanın durumu ne olur?

​Devir ve ödeme tipi değişikliğinde kampanyanız iptal olur, numara değişikliğinde ise devam eder.​

Kampanya kontrat süresi bittiğinde bilgilendirme mesajı gönderilir mi?

​Evet, bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.​

Kampanyadan yararlanırken paket değişikliği yapabilir miyim?

​Kampanyada paket değişikliği yapılamıyor. ​

Ön ödeme alternatifi sunan tekliflerden faydalanabilir miyim?

​Financell (Turkcell Finansman) krediniz, kampanya kapsamında seçtiğiniz cihaz için yeterli değilse, Turkcell Mağazalarına başvurarak ön ödeme alternatiflerinden yararlanabilirsiniz.
Ön ödeme, Turkcell Mağazalarında nakit ya da kredi kartı ile yapılabilir. Ön ödeme ile ödenen tutar kampanya kapsamında belirlenen cihaz bedelinden düşülerek, kalan miktar faturaya eşit olarak yansıtılacaktır.​

Ön ödeme ile esnek ödeme aynı anda kullanılabilir mi?

​Esnek ödeme ile ön ödeme aynı anda kullanılabilir, müşteri istediği on ödemeyi yapıp sonra da istediği cihaz taksitini seçebilir. ​

Esnek ödeme ile taahhüt süresi boyunca tarife için ödediğim bedel değişecek mi?

​Cihaz ve tarife için ayrı taahhüt süreleri bulunmaktadır. Tarifeye verdiğiniz taahhüt yıllk abonelik altından satıldığından 12 ay geçerlidir, bu süre boyunca tarife ücretiniz sabit kalır. Esnek ödeme ile cihaz taksit süresi değiştirilir, fayda süresi seçildiği şekilde kalır. ​

Esnek ödeme ile cihaz satın aldıktan sonra taksit süresi değiştirilebilir mi?

​Hayır, değişirilemez. 12/24/36 aydaki ile aynı süreç geçerlidir. Örneğin cihaz 18 ay taahhütle alındı ise, müşteri cihazına dair kredi taksit tutarını Financell (Turkcell Finansman) ödeme kanallarından ara ödeme yaparak değiştirebilir/tamamını kapatabilir ancak 18 aylık süreyi kısaltıp uzatamaz/değiştirilemez. ​