turkcell.com.tr

Yazlığınız İçin
Taahhütsüz
İnternet!

Hemen Başvur

Superbox:
Prize Tak
Çalıştır İnternet

Hemen Başvur

Taahhütsüz İnternetin Avantajları

Taahhüt
Yok!

Kolay Başvuru
ve Hızlı Kurulum
Var!

Modem Kullanım
Ücreti Dahil
Uygun Teklifler

Superbox Avantajları

Kablo derdi yok,
Tek priz yeter!

Fiber Hızında
İnternet

Her Zaman
Her Yerde
Seninle!

 
Yazlığınız İçin
Taahhütsüz
İnternet!

Hemen Başvur

Taahhütsüz İnternetin Avantajları

Taahhüt
Yok!

Kolay Başvuru
ve Hızlı Kurulum
Var!

Modem Kullanım
Ücreti Dahil
Uygun Teklifler

Superbox:
Prize Tak
Çalıştır İnternet

Hemen Başvur

Superbox Avantajları

Kablo derdi yok,
Tek priz yeter!

Fiber Hızında
İnternet

Her Zaman
Her Yerde
Seninle!

Superbox Go

Superbox GO 

Superbox GO, telefonunuzdaki internet bitmeden, cihaz ısınmadan istenilen her yerde kullanılabilir. Cepte taşınabilir, hafif ve 32 cihaza kadar bağlantı imkanı sunan Superbox GO ile internetinizi sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Üstelik priz olmadan kullanılabilir!

Data hattını Turkcell Mağazalarından,
Superbox GO’yu ise hem Pasaj’dan hem de
Turkcell mağazalarından alabilirsiniz.

Hemen Satın Al

 

Sıkça Sorulan Sorular

Yazlık Ev için İnternet Bağlatabilir miyim?

Turkcell tarafından sunulan kontratsız / taahhütsüz Fiber ve xDSL internet paketlerini yazlık eviniz için satın alabilir, cayma bedeli (sadece kurulum ve aktivasyon bedellerinizin taksitleri tamamlanmadan aboneliğin sonlandırılması durumunda, kalan taksit tutarları toplamı tek seferde faturanıza yansıtılır) olmadan iptal edebilirsiniz.

Kurulum ve Aktivasyon Ücreti Ödeyecek miyim?

Kurulum ücreti vergiler dahil 480 TL’dir. 12 taksitle fiyatlar tablosunda belirtilen aylık indirimli tarife bedeli üzerine ek olarak faturalanır. Aktivasyon ücreti ise vergiler dahil 360 TL’dir. 12 taksitle fiyatlar tablosunda belirtilen aylık indirimli tarife bedeli üzerine ek olarak faturalanır.

Modem Ücreti Ödeyecek miyim?

Modem kullanım bedeli kampanya fiyatına dahildir. Tüm vergiler dahil xDSL ürünü için 28 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. Fiberde ise WiFi 5 veya WiFi 6 modemler için tüm vergiler dahil 35 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda beyannamede veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.

Damga Vergisi Ödeyecek miyim?

Bir defaya mahsus olmak üzere seçtiğiniz pakete göre ilgili beyanname imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranındaki tutarda tek seferde damga vergisi yansıtılacaktır.

Kotam Bittiğinde Ne Yapmalıyım?

500 GB kota aylık kullanım için geçerlidir. Kotasında duran internet hizmeti içerir. Herhangi bir kota aşım ya da fatura sürprizi söz konusu değildir. Kota kullanımları %80 ve %100'e ulaştığında SMS ile bilgilendirilirsiniz. İlgili kota dolunca internet hizmeti durur. Dilerseniz ay sonuna kadar ek Joker Kota Paketi alarak internet hizmetinizi tekrar başlatabilirsiniz.

Prize Tak Çalıştır Superbox İnternet:

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Bu kampanyadan yeni Bireysel Turkcell Superbox müşterileri www.turkcell.com.tr üzerinden ilgili kampanyaya belirttiği adres için başvurarak yararlanabilir. Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır. Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak ve ürün ile ilgili gerekli kontroller yapılarak kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz teslim edilir.

Superbox uygunluk durumu nedir?

Superbox, 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için başvuru ve kurulum esnasında hız kontrolleri yapılır.

Superbox ile internetimi nasıl taşıyabilirim?

Superbox elektrik prizi olan ve 4.5G uygunluğu olan tüm lokasyonlara taşınabilir.

Kampanya içeriği ve özellikleri nelerdir?

Kampanyadan sadece yeni bir data hattı ile 12 ay taahhütlü olarak faydalanılır. Paket Taahhüt Süresi sona erdikten sonra, aksi Turkcell’e bildirilmediği sürece, taahhüt süresinin sonuncu ayında Bireysel Superbox tarifesi altında yer alan taahhütsüz paketleri tanımlanır. Kampanyaya gelen müşterilere 12 ay boyunca bedelsiz Superbox Hediye 50 GB teklifi verilecektir. Belirtilen kampanyadan farklı bir teklife geçiş yapılması durumunda sadece seçili tekliflerde Superbox Hediye 50 GB faydası devam edecek, diğer teklifler de iptal olacaktır.

Aktivasyon Ücreti Ödeyecek miyim?

Yeni tesis data hattı aldığınızda yeni abonelik ücretleri tahsil edilir. Yeni tesis hat vergi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Taahhüde aykırılık halinde kampanya dahilinde sunulan paket indirim ücretleri ve KDV dahil aktivasyon hizmeti ücreti son faturaya yansıtılır. Superbox aktivasyon ücreti 350 TL'dir.

Modem Ücreti Ödeyecek miyim?

Kampanya içerisinde yer alan Superbox Modem kullanım bedeli kampanya fiyatına dahildir. Turkcell Ödeme ve E-Para hizmetleri A.Ş. ("PAYCELL") tarafından sunulan Mobil Ödeme hizmeti aracılığı ile Turkcell tarafından, elektronik haberleşme hizmeti bedelinden ayrı olarak tahsil edilecektir.

Superbox Go:

Modem ücreti ödeyecek miyim?

Mobil Wifi tekliflerinde sabit modem sunulmaz. Mobil modem sahibi olmak isterseniz Superbox GO satın alma seçeneklerini inceleyebilir ve stokta olan modellerden satın alabilirsiniz.

Yazlık İnternet İçin Kurulum Ücreti Alınıyor mu?

Mobil ağ şebekesinde çalışmasından dolayı kurulum gerekmez. Data hattınızı herhangi LTE özellikli cihazınıza (tablet, bilgisayar vb.) ve/veya Superbox GO mobil modem cihazınıza takarak çalıştırabilirsiniz.

Aktivasyon Ücreti Ödeyecek miyim?

Yeni tesis data hattı aldığınızda veya numaranızı Turkcell data hattına taşıdığınızda doğan yeni abonelik ücretleri tahsil edilir. Yeni tesis hat vergi ve ücretleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.