Smart Balance Hoverboard 6.5 İnch Otomatik Dengeli Elektrikli Kaykay

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ÖZNUR HALİTOĞLU

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kompakt Tasarım

Smart Balance elektrikli kaykay modelleri 12 kg ağırlığı ve kompakt tasarımı sayesinde her yere rahatlıkla taşınabilir özelliktedir. Ayrıca kompakt tasarım, ürünü kontrol etmenizi de kolaylaştırır.

Jiroskop Sensörleri

Kendinden dengeli yapıya sahip olan Smart Balance, jiroskop sensörleri ile çalışır. Jiroskop sensörleri, öne veya arkaya doğru hamle yaptığınızda devre kartına bildirir. Devre kartı ileri ve geri hareketlerinize, düşmeden rahatça hamle yapmanıza yardımcı olur.

Kızılötesi Sensör

Kaykayın üzerinde dik durduğunuzda ayak yerleşiminin hemen altına bulunan kızılötesi sensör devreye girer. Hamle yapmayacağınızı anlayan kızılötesi sensör, devre kartına hareketsiz kalması için sinyal gönderir. Bu da kaykay kullanımını güvenli hale getiren özelliklerden biridir.

Tırmanış Açısı

Smart Balance 15 derece tırmanış açısı ile çalışma yeteneğine sahiptir. Bu sayede kaykay sadece düz yolda değil, eğimli yerlerde de  ulaşım için kolaylık sağlar.

Dönüş Sinyalleri

Elektrikli kaykayın hem sağ hem de sol tarafında dönüş sinyali mevcuttur. Dönüş sinyalleri, araç ve insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda bile ürünü güvenle kullanmanıza yardımcı olur.

Lityum İyon Batarya

Smart Balance 4400 mAh değerindeki Li-ion batarya ile çalışır. Ortalama 2 saatte tam şarj seviyesine ulaşan elektrikli kaykayı 15 km’ye kadar kesintisiz kullanabilirsiniz.

Taşıma Kapasitesi

Elektrik kaykay minimum 25, maksimum 110 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Geniş taşıma kapasitesi sayesinde ürün her yaştan insan tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

LED Işık Sistemi

Smart Balance elektrikli kaykayın ön panelinin her iki tarafında da LED ışıklar bulunur. LED ışıklar, ürünü hem daha şık hale getirir hem de karanlıkta fark edilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Smart Balance
  • Ürün Ağırlığı: 12 kg
  • Taşıma Kapasitesi: 25- 110 kg
  • Motor Gücü: 2 x 250 W
  • Menzil (maks): 15 km
  • Tekerlek Boyutu: 6,5 inç
  • Hız (maks.): 12 km/h

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.