PS4 MediEvil

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

MediEvil’in Hikayesi

MediEvil, Gallowmere ülkesinin şövalyesi olan, kötü büyücü Zarok’a karşı savaşan ve suikastle öldürülmüş Sir Daniel Fortesque’in hikayesini anlatır. Sir Daniel Fortesque, ölümünden sonra hayata döner. Çünkü, Fortesque’in azılı düşmanı olan Zarok 100 yıl sonra yeniden ortaya çıkmıştır. Bu hikayeyle oyun, korku ve aksiyon ögelerinin yanı sıra diyaloglarıyla komedi içeren ufak detayları da sizlere sunar.

Zarok’un Özellikleri

Ölümsüzlerden oluşan büyük bir orduya sahip olan Zarok, Gallowmere’in sakinlerini de ele geçirmeye çalışır. Ayrıca ölüleri yeniden diriltme gibi bir özelliği bulunur. Onu yok edebilecek tek kişi ise yakın zamanda dirilmiş olan Fortesque’tir.

Sürükleyici Aksiyon Sahneleri

MediEvil, her adımda sürükleyici aksiyon sahneleri sunarak sizi oyunun içine dahil eder. Düşmanları yok etme taktiği genellikle vur ve kaç şeklinde olur. Ancak, savaşlarda kullanabileceğiniz bir dizi farklı yakın dövüş taktiği ve yüksek menzilli silah seçenekleri de bulunur. Bu durumda size düşmanları nasıl ortadan kaldıracağınıza dair bir strateji ortaya koymak kalır.

Zengin Görseller

MediEvil’in en etkileyici özelliği, 22 farklı aşama boyunca sizlere sunduğu zengin ve sıra dışı görselleridir. Ana karakteriniz olan Fortesque, oyun boyunca birkaç isim için akıl hastanesini ziyaret edecek. Ayrıca kristal kaplı mağaralarda ve balkabağı tarlasında gezintiye çıkacak.

Eğlenceli Oyun Deneyimi

Profesyonel oyuncular için MediEvil’in macerasının tamamı birçok oyunun aksine 6 saat kadar sürer. Ancak oyundaki hiçbir detayı kaçırmamak için sadece finale odaklanmamanız tavsiye edilir. Çünkü detaylarda birçok farklı özellik gizlidir.

Her Sahnede Farklı Ses Efektleri

MediEvil’in her sahnesine oyunculara farklı ses efektleri ve kaliteli müzikler eşlik eder. Özellikle aksiyon sahnelerindeki ses efektleri ve senfonik ezgiler, oyunu daha da heyecanlı hale getirir.

Detaylarda Saklı İpuçları ve Tılsımlar

Oyunun her sahnesindeki detaylarda sizi finale götürecek ipuçları ve güçlenmenizi sağlayacak tılsımlar bulunur. Özellikle Fortesque’i güçlendirecek yaşam şişelerini bulmak için her sahnedeki gizli noktalara göz atmanız gerekir.

Etkileyici Silahlar

MediEvil’de kullanılan silahlar, tarihi savaşları hatırlatır. Bu silahlar arasında yaylar, çekiçler, baltalar, büyülü kılıçlar ve kalkanlar bulunur. Düşmanların saldırılarından korunmak için faydalanabileceğiniz göğüs zırhlarını da asla geçmemelisiniz.

Teknik Özellikler

  • Oyun Adı: MediEvil
  • Üretici: Sony

Toplam 2 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (2 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0