Thronmax P1 Proof-Pop Filter 360 Derece Ayarlı Pop Filtreli Mesh Mikrofon Filtresi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

Özgür Mobil İletişim Sistemleri ve Tic.ltd. şti.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Profesyonel Bir Deneyim

Kayıt yapabilmeniz için özenle geliştirilen Thronmax mikrofon filtresi, vokal uygulamaları için profesyonel bir deneyim sunar. Hafif yapısı sayesinde kolayca taşınabilen filtre, üstün teknolojisiyle muhteşem bir performans sergiler. 

Kusursuz Kayıtlar için Uygun

Thronmax mikrofon filtresi, profesyonel düzeyde kusursuz kayıtlar oluşturmanıza yardım eder. Oyuncular, müzisyenler ve yayıncıların kullanımı için özel olarak tasarlanır.

Çift Katmanlı Metal ve Naylon Filtre

Metal ve naylon malzemeden üretilen Thronmax mikrofon filtresi, kayıt esnasında oluşabilecek ses patlamalarını mükemmel bir şekilde ortadan kaldırır. Bu özelliği ile kumaş filtrelere göre çok daha etkili bir performans sunar ve verimi arttırır. 

Eğimli Kalkan Tasarımı

Thronmax mikrofon filtresinin kavisli kalkan tasarımı, dışarıdan gelen harici gürültüyü minimuma indirir. Aşırı ses patlamalarını önleyerek kayıt sırasında net ve temiz sesler almanıza olanak tanır. Bu sayede kısa süre içerisinde keyifli işlere imza atabilirsiniz.

Akustik Şeffaf Ön Cam

Akustik kayıt imkanı sunan Thronmax mikrofon filtresi, şeffaf ön camı sayesinde vokallerin azalarak zayıflamasına izin vermez. Kayıt sırasında vokalleri ve sesleri takip ederek çok daha net kayıtlar oluşturmanızı sağlar. 

Paslanmaz Çelik Malzeme

Thronmax mikrofon filtresi, paslanmaz çelik malzemesi sayesinde tükürük sıçramalarına karşı üstün koruma gösterir. Bu özelliği sayesinde paslanma yapmadan kayıtlarınızı güven içerisinde yapmanızı destekler.

Kolay Kurulum

Mikrofonlar için evrensel bir filtre niteliğine sahip olan mikrofon filtresi, size kolay bir montaj imkanı sunar. Filtreyi mikrofon standına kelepçeleyerek istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. 

Uzun Süreli Kullanıcı Deneyimi

Metal mesh malzemeden üretilen mikrofon filtresi, size uzun süreli bir kullanıcı deneyimi vadeder. Dayanıklı ve sağlam yapısıyla darbelere karşı koruma sağlayarak kayıtlarınızı gönül rahatlığıyla yapmanıza yardımcı olur. Paslanmaz özelliği ile uzun yıllar kayıtlarınıza eşlik eder. 

Özellikler

  • Türü: Mikrofon filtresi
  • Model: P1 Proof-Pop Filtre
  • 360 Derece Dönebilme: Var
  • Malzeme: Metal Mesh

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.