Thronmax P1 Proof-Pop Filter 360 Derece Ayarlı Pop Filtreli Mesh Mikrofon Filtresi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Profesyonel Bir Deneyim

Kayıt yapabilmeniz için özenle geliştirilen Thronmax mikrofon filtresi, vokal uygulamaları için profesyonel bir deneyim sunar. Hafif yapısı sayesinde kolayca taşınabilen filtre, üstün teknolojisiyle muhteşem bir performans sergiler. 

Kusursuz Kayıtlar için Uygun

Thronmax mikrofon filtresi, profesyonel düzeyde kusursuz kayıtlar oluşturmanıza yardım eder. Oyuncular, müzisyenler ve yayıncıların kullanımı için özel olarak tasarlanır.

Çift Katmanlı Metal ve Naylon Filtre

Metal ve naylon malzemeden üretilen Thronmax mikrofon filtresi, kayıt esnasında oluşabilecek ses patlamalarını mükemmel bir şekilde ortadan kaldırır. Bu özelliği ile kumaş filtrelere göre çok daha etkili bir performans sunar ve verimi arttırır. 

Eğimli Kalkan Tasarımı

Thronmax mikrofon filtresinin kavisli kalkan tasarımı, dışarıdan gelen harici gürültüyü minimuma indirir. Aşırı ses patlamalarını önleyerek kayıt sırasında net ve temiz sesler almanıza olanak tanır. Bu sayede kısa süre içerisinde keyifli işlere imza atabilirsiniz.

Akustik Şeffaf Ön Cam

Akustik kayıt imkanı sunan Thronmax mikrofon filtresi, şeffaf ön camı sayesinde vokallerin azalarak zayıflamasına izin vermez. Kayıt sırasında vokalleri ve sesleri takip ederek çok daha net kayıtlar oluşturmanızı sağlar. 

Paslanmaz Çelik Malzeme

Thronmax mikrofon filtresi, paslanmaz çelik malzemesi sayesinde tükürük sıçramalarına karşı üstün koruma gösterir. Bu özelliği sayesinde paslanma yapmadan kayıtlarınızı güven içerisinde yapmanızı destekler.

Kolay Kurulum

Mikrofonlar için evrensel bir filtre niteliğine sahip olan mikrofon filtresi, size kolay bir montaj imkanı sunar. Filtreyi mikrofon standına kelepçeleyerek istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. 

Uzun Süreli Kullanıcı Deneyimi

Metal mesh malzemeden üretilen mikrofon filtresi, size uzun süreli bir kullanıcı deneyimi vadeder. Dayanıklı ve sağlam yapısıyla darbelere karşı koruma sağlayarak kayıtlarınızı gönül rahatlığıyla yapmanıza yardımcı olur. Paslanmaz özelliği ile uzun yıllar kayıtlarınıza eşlik eder. 

Özellikler

  • Türü: Mikrofon filtresi
  • Model: P1 Proof-Pop Filtre
  • 360 Derece Dönebilme: Var
  • Malzeme: Metal Mesh

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
THRONMAX P1 PROOF POP FILTER SİYAH 360 AYARLI POP FİLTRELİ METAL MESH MİKROFON FİLTRESİ 34963
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
THRONMAX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
THRONMAX
Henüz yorum yok