Polaroid Color i-Type Uyumlu 8x2 16'lı Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Polaroid Makinelerle Uyumlu

Polaroid makinelerle uyumlu olarak üretilen film sayesinde fotoğraflarınızı kaliteli ve en canlı renklerle basma şansına sahip olursunuz.

İki Adet Kartuş Avantajı

Paket içeriğinde iki adet film kartuşu bir arada bulunduğu için birçok fotoğraf çekip basabilirsiniz.

16 Adet Fotoğraf Çekme Şansı

Her bir kartuşla 8 adet fotoğraf filmi bulunur. Avantajlı paket sayesinde toplam 16 adet fotoğraf çekme ve basma şansına sahip olursunuz. Ayrıca hem kullanışlı hem de ekonomik olarak tercih edebileceğiniz bir üründür.

Kolay Takılıp Çıkarılma İmkanı

Filmleri takarken zorlanmazsınız pratik bir şekilde takılıp çıkarılır. Bu sayede zarar görmez ve fotoğraflarda istediğiniz sonuçları en güzel şekilde alabilirsiniz.

Polaroid Go İçin Üretilen Film

Polaroid Go için üretilen filmler sayesinde anılarınızı basıp, fotoğraf albümünüzde saklayabilirsiniz. Sevdiklerinizle paylaşarak onları memnun edebilirsiniz.

Özel Fotoğraf Karesi Ölçüleri

Özel fotoğraf karesi 79 mm x 79 mm ölçülerinde üretilir. Film çerçevesi beyaz renkli olarak tasarlanır. Özel ölçüleriyle ister fotoğraf çerçevesinde ister albümde sergileme imkanınız bulunur.

Kaliteli ve Canlı Renkler

Polaroid filmle en kaliteli ve canlı renkli fotoğrafları çekebilirsiniz. Sevdiklerinizle özel günlerinizi veya seyahatte tatil fotoğraflarınızı çekip hemen basabilirsiniz.

Uzun Yıllar Güvenli Kullanım

Filmin özellikleri sayesinde çektiğiniz fotoğrafları uzun yıllar aynı kalitede kullanma şansına sahip olursunuz. Renklerinde solma olmadan yıllarca saklayabilirsiniz. Polaroid Color i-Type ile uyumlu olarak üretilen filmleri klasik makinelerle kullanmanız mümkün olmaz.

Teknik Özellikler

  • Instax Film Serisi: Polaroid Go Film
  • Kartuş Adedi: 2
  • Film Adeti: 16

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.