Polaroid Color 600 ve i-Type Uyumlu 8x2 16’lı Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Polaroid Color 600 ve i-Type Uyumlu 8x2 16’lı Filmler

Polaroid fotoğraf makinesi için olmazsa olmazlardan biri makineniz ile uyumlu olan filmlerdir. Polaroid Color 600 ve i-Type Uyumlu 8'li Film, hem yeni nesil i-Type fotoğraf makineleri ve yazıcılar ile hem de 80'li yıllarda ve sonrasında üretilen Polaroid 600 kameraları ile uyumlu bir film çeşididir. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde yaşadığınız anı elinize almak ve her baktığınızda eski günlere gitmenizi mümkün kılar.

Gerçeğe Yakın Fotoğraflar

Polaroid fotoğraf makinesine sahip olmaktan daha önemli bir şey varsa o da satın alacağınız film kalitesine özen göstermektir. Çektiğiniz fotoğrafların pürüzsüz ve gerçekliği yansıtması söz konusu ise tercih ettiğiniz filmler büyük rol oynamaktadır. Polaroid Color 600 ve i-Type Uyumlu 8'li Film ile harika canlılıkta fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Eski Modellerle Uyumlu

Eski model Polaroid fotoğraf makineleri, şarj edilebilir bir batarya ile değil pil ile çalışırdı. Bu detay düşünülerek, farklı Polaroid makinesi kullanıcıları için Polaroid Color 600 ve i-Type Uyumlu 8'li Film paketinin içine bir de lityum metal pil dahil edilmiştir. Böylece hem yeni nesil hem de eski nesil Polaroid fotoğraf makineleri ile anı yakalamak ve ölümsüzleştirmek mümkün hale gelmektedir.

Teknik Özellikler

  • Model: Polaroid Lab
  • Ağırlık: 655 gr
  • Boyutlar: 107 mm x 88 mm
  • Alan: 79 mm x 79 mm
  • 1 adet lityum metal pil dahildir.
  • 1 adet film kartuşu vardır.
  • 2 adet 8’li film kartuşu bulunur.
  • 16 adet film kâğıdı içerir.
  • Garanti Süresi: 2 yıl
  • Ürün orijinal kutusunda gelir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.