GP A76 LR44 1.5V Alkalin Düğme Pil 5'li Kart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uzun Ömürlü Alkalin Düğme Pil

Pek çok elektronik cihazın enerji ihtiyacını karşılayan GP Alkalin Düğme Pil 5'li Kart halindeki paketinde uzun ömürlü kullanım için uygundur.

Kolay Açılan Paketinde Hızlı Kullanım

Tek paket içerisinde 5 adet pil içeren ürün, kolay açılabilen ergonomik dizaynı ile pili biten elektronik cihazların, hesap makinelerinin ve oyuncakların yeniden çalışabilmesini sağlar.

Cıva İçermeyen Özel İmalat

İmalat sürecinde cıva kullanılmaması, pille ilgili akma ve mevcut cihaza zarar verme problemini ortadan kaldırır. Bu sayede daimi enerji akışı sağlanmış olur.

Geniş Sıcaklık Aralığı

+60 ile -20 C sıcaklık değerleri arasında çalışma performansı sergileyen GP Alkalin Düğme Pil, güvenilir performans için üretilmiş bir üründür.

Çalışma Voltajında Denge

Dengeli voltaj kapasitesiyle cihazların kısa sürede enerji tüketimini ortadan kaldıran ürünü, teknolojiye ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

Boyutundan Katbekat Üstün Performans

Küçük boyutunun aksine performansta yüksek verimlilikle çalışan GP Alkalin Düğme Piller anahtarsız giriş sistemlerine dair ünitelerin de enerji ihtiyacını karşılar


Pek Çok Cihaza Enerji Desteği

Teknolojik alanda kullanılan ürünlerin yanı sıra, çocuk oyuncaklarının da düzgün bir biçimde çalışmasını sağlayan ürün, kısa süreli enerji kesintilerine çare olarak üretilmiştir.

İşitme Cihazlarına Uyumluluk

İşitme cihazlarına dair ürün ve aksesuarlar için güç kaynağı haline gelen GP Alkalin Düğme Pil, 5’li kart halinde üretilerek tüketicilere sunulur.

Teknik Özellikler

  • Ürün Modeli : A76
  • Pil Tipi : Düğme
  • Ürün adedi : 5 adet
  • Voltaj : 1.5 V
  • Üretici firma : Gold Peak Grup (GP)
  • Sıcaklık aralığı : +60 C ile -20 C
  • Kullanım alanı : Hesap makinesi, oyuncaklar, elektronik cihazlar, işitme cihazları ve aksesuarları

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.