Dji Osmo Pocket Part 3 Aksesuar Bağlantı Aparatı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Osmo Pocket İçin Özel Tasarım

Osmo pocket kameralarda kullanılabilmesi için özel olarak dizayn edilen bir aksesuardır. Kamerayı istediğiniz çekim açısında ayarlamanıza yardımcı olur.

Kolay Kullanılabilen Bağlantı Aparatı

Kameraya kolaylıkla bağlantı yapılabilir ve bu sayede  pratik olarak kullanılabilen bir aksesuardır. Sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar güvenle kullanma şansınız bulunur.

Açılıp Kapanabilir

Aksesuarı açıp kapatarak kamerayı sabitleyebilirsiniz. Toka gibi kamerayı tutar ve zarar vermez. Aynı zamanda diğer aksesuarlara da bağlayarak kullanabilirsiniz.

Dayanıklı Malzeme

Dayanıklı malzemelerden üretildiği için bir defa satın aldığınızda uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Pratik ve kullanışlı olması sebebiyle tercih edilen aksesuarlar arasında yer alır.

Kamerayı Koruyan Özel Yüzey

Kamerayı çizme, düşme vb. riskli durumlara karşı koruyan özel bir yüzeyi vardır. Kameranın sabit olarak kalmasını ve farklı aksesuarlarla rahatlıkla kullanılmasını sağlar.

İstediğiniz Çekimi Yapma Şansı

Kameranızı sabitleyerek ve istediğiniz yerde konumlandırarak hayalinizdeki fotoğraf ve video görüntülerini oluşturmanıza fırsat sunar. Herkesin kullanabileceği avantajlı bir ürün olarak ön plana çıkar.

Diğer Aksesuarlarla Uyumlu

Dji Osmo pocket aksesuarlarıyla uyumlu olarak kullanılabildiği için fonksiyonel bir üründür. Kameranızı kısa sürede hazırlamanızı ve çekime başlamanızı sağlar.

Minimal Tasarım

Aksesuar boyutları 49.6 × 38.2 × 42 mm kameranızla uyumlu olarak tasarlanmıştır. Bu sayede kullanırken sorun yaşamazsınız. Ayrıca 22,3 gram ağırlığında olduğu için çantanızda veya cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Minimal tasarıma sahip olan aksesuarı seyahatlerinizde istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Boyut: 49.6 × 38.2 × 42 mm
  • Uyumlu Olduğu Cihazlar: Osmo pocket kamera
  • Ağırlık: 22,3 gram

Teknik Özellikler

Renk
GRİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ OSMO POCKET PART 3 AKSESUAR BAĞLANTI APARATI
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI
Henüz yorum yok