RORU Concept Basics Series Başlangıç Seviyesi 6 mm Yoga Matı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

BİGGER BRANDS ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ-143312

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kuru Eller için Uygun Yoga Matı

Elleri fazla terlemeyen kullanıcılar için üretilen RORU Concept Basics Series başlangıç seviyesi yoga matı, boyutları ve kalınlığı ile konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca kullanmadığınız zamanlarda rulo haline getirerek pratik bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Baskılı Arka ve Ön Yüzey

Hem arka hem de ön yüzeyinde bulunan baskı, matı çok daha eğlenceli bir hale getirir. Yoga egzersizleri için motivasyon kaynağı olan bu baskılar, matınızın daha şık görünmesi de sağlar.

Toksik Madde İçermeyen Doğal Yapı

Ftalat içermez ve doğal kauçuktan üretilmiştir. Bu sayede fitness egzersizleri yaparken sağlığınızı tehlikeye atmazsınız.

Yoga ve Pilates için İdeal Boyutlar

6 mm kalınlığında RORU Concept Basics Series başlangıç seviyesi yoga matı, yoga ve pilates egzersizleri için idealdir. Sert zemine uzun süre temas sebebiyle diz kapakları, ayak üstleri, ve kalçada oluşan ağrı ile morarmaları da önler.

Hijyenik Kullanım Avantajı

Kir tutmayan yüzeyi sayesinde uzun süre hijyenik kullanım sağlamasının yanı sıra düzenli olarak nemli bir bez ile silinebilir.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Doğal Kauçuk
  • Ölçüler: 173x62 cm
  • Ağırlık: 1,6 kg
  • Kalınlık: 6 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.