Nui Yoga 33 Cm Çap Meditasyon Minderi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Profesyonellerin Tercihi Nui Yoga Minderi

Yoga egzersizlerinde sık tercih edilen 33 santimetre çapındaki bu minder ile sırt/bel boşluğunuzu doldurabilir, Janu Sirsasana ve Navasana gibi pozisyonlarda vücudunuz için destek sağlayabilirsiniz. Minderin çökme yapmayan kırpık sünger dolgusu sayesinde egzersizlerinizi güvenli ve konforlu bir şekilde yapabilirsiniz.

Pamuklu Meditasyon Minderi Kumaşı

Nui Yoga minderi, panama kumaştan üretilen kılıfı ile yoga ve pilates hareketleri yaparken mindere kolayca tutunmanıza olanak tanır. Pamuklu olan bu kumaş ile meditasyon yaparken konforunuzu uzun süreler boyunca koruyabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım Sunan Meditasyon Minderi

Yoga, pilates ve meditasyon yaparken kullanabileceğiniz bu ürünü konfor sunan yumuşaklığı sayesinde ev dekorasyonunuzda ve çocuk odalarında rahatlıkla kullanabilir, kitap okuma köşenizi bu minder ile zenginleştirebilirsiniz.

Ayarlanabilen Minder Yumuşaklığı

Üründe bulunan fermuarlı iç ve dış kılıflar, minderinizin sertlik derecesini kendinize göre ayarlamanıza ve ekstra desteğe ihtiyaç duyduğunuzda dolgu malzemesi eklemenize olanak tanır.

Fermuarlı Minder Kılıfı Avantajı

Nui Yoga meditasyon minderinin kılıfını çıkararak kolayca temizleyebilir, egzersiz sırasında hissedilmemesi için gizli olarak tasarlanmış fermuarı sayesinde konforunuzu koruyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Çap: 33 cm
  • Yükseklik: 11 cm
  • Kumaş: Pamuklu panama
  • Dolgu malzemesi: Kırpık sünger 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.