Nui Yoga - Yoga Kemeri

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Yoga Pozisyonları Öğrenmek için İdeal Tasarım

Yoga egzersizleri sırasında kas ağrısı ve  yaralanma risklerini azaltmak için kullanılan Nui Yoga - yoga kemeri, kontrollü ve güvenli bir süreç sağlar. Özellikle yeni pozisyonlar öğrenirken tercih edilen bu kemer, kasların esnemesi ve pozisyona alışması için idealdir.

Kontrollü ve Güvenli Egzersiz Avantajı

Düşme, kas yaralanmaları ve olası kazalara karşı kontrollü bir egzersiz süreci sunar. Böylece hem yeni pozisyonları güvenli bir şekilde öğrenebilir hem de zorlu pozisyonları çok daha güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bağlama Pozisyonlarına Özel Uzunluk

Ayaklara uzanma ve elleri birleştirme gibi esneklik gerektiren bağlama pozisyonlarında destek alabileceğiniz Nui Yoga - yoga kemeri, en zor pozisyonlarda dahi sizi destekler.

Kaymayan Özel Dokulu Yapı

Zorlu yoga pozisyonlarında ellerinizden kaymaması için özel bir örgü tekniği ile üretilmiştir ve dokulu yapısı ile konforlu bir tutuş sunar. Bu sayede özellikle sirasasana gibi baş aşağı duruş gerektiren pozisyonlarda güvenliğinizi sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz.

Kolay Deforme Olmayan Sağlam Yapı

Pamuklu kumaştan üretilen ve uzunluğun ayarlanması için üzerinde bir toka bulunan Nui Yoga - yoga kemeri, elde yıkanarak temizlenebilir. Uzun bir kullanım ömrü vadeden yoga aksesuarı, yüksek baskı sonucunda dahi kopmayacak kadar dayanıklıdır.

Teknik Özellikler 

  • Malzeme: Pamuklu Kumaş
  • Uzunluk: 25 metre
  • Genişlik: 4 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NUİ YOGA K13000 YOGA KEMERİ
Üretim Yeri
Türkiye
Materyal
PAMUK
Orıjınal Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
NUI YOGA