Nui Yoga - Yoga Kemeri

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Yoga Pozisyonları Öğrenmek için İdeal Tasarım

Yoga egzersizleri sırasında kas ağrısı ve  yaralanma risklerini azaltmak için kullanılan Nui Yoga - yoga kemeri, kontrollü ve güvenli bir süreç sağlar. Özellikle yeni pozisyonlar öğrenirken tercih edilen bu kemer, kasların esnemesi ve pozisyona alışması için idealdir.

Kontrollü ve Güvenli Egzersiz Avantajı

Düşme, kas yaralanmaları ve olası kazalara karşı kontrollü bir egzersiz süreci sunar. Böylece hem yeni pozisyonları güvenli bir şekilde öğrenebilir hem de zorlu pozisyonları çok daha güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bağlama Pozisyonlarına Özel Uzunluk

Ayaklara uzanma ve elleri birleştirme gibi esneklik gerektiren bağlama pozisyonlarında destek alabileceğiniz Nui Yoga - yoga kemeri, en zor pozisyonlarda dahi sizi destekler.

Kaymayan Özel Dokulu Yapı

Zorlu yoga pozisyonlarında ellerinizden kaymaması için özel bir örgü tekniği ile üretilmiştir ve dokulu yapısı ile konforlu bir tutuş sunar. Bu sayede özellikle sirasasana gibi baş aşağı duruş gerektiren pozisyonlarda güvenliğinizi sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz.

Kolay Deforme Olmayan Sağlam Yapı

Pamuklu kumaştan üretilen ve uzunluğun ayarlanması için üzerinde bir toka bulunan Nui Yoga - yoga kemeri, elde yıkanarak temizlenebilir. Uzun bir kullanım ömrü vadeden yoga aksesuarı, yüksek baskı sonucunda dahi kopmayacak kadar dayanıklıdır.

Teknik Özellikler 

  • Malzeme: Pamuklu Kumaş
  • Uzunluk: 25 metre
  • Genişlik: 4 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.