Nui Yoga Etnik Desenli Mat Taşıma Askısı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tüm Yoga Matları için Taşıma Askısı

Nui taşıma kayışı ile yoga matınızı her yere götürebilirsiniz. Pamuklu kumaştan yapılan askı, etnik deseni ile ekipmanınıza hoş bir hava katar ve tüm matlara uyarlanabilir aparatlara sahiptir.

Yoga ve Pilates Matını Çanta Gibi Taşıyın

Her matı taşıyabilen kayışları matınızın rulo genişliği kadar gevşetip içine yerleştirdikten sonra askıları sıklaştırmanız yeterlidir. Geride kalan askıları omzunuza asarak rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Eksiksiz ve Şık Yoga Koleksiyonu

Etnik desenli mat taşıma askısı aynı zamanda egzersizler için yoga kemeri olarak da kullanılabilir. Bu sayede hem matınızı zahmetsiz bir şekilde taşıyabilir hem de yoga seanslarınızı daha pratik bir hale getirebilirsiniz.

Hafif ve Dayanıklı Tasarım

Nui mat taşıma askısı çok hafiftir ve katlanması kolaydır. Aynı zamanda sağlam, dayanıklı malzemeden yapıldığı için yoğun kullanımda bile çok uzun süre dayanır.

Cilt Dostu Pamuklu İplik

Hantal yoga, fitness ve pilates matlarını taşımanızı kolaylaştıran taşıma askısı pamuklu ipten üretildiği için taşıma esnasında omuzlarınıza zarar vermez. Bu sayede yaz-kış matınızı rahatça taşıyabilir, yoga derslerinize keyifli bir şekilde katılabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Sabitlenen Metal Kanca
  • Uzunluk 2 m
  • Genişlik 4 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.