Nike Swoosh Headband N.NN.07.051.OS Saç Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

PLAYSPORTS TEKSTİL ANONİM ŞİRKETİ-138049

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nike Headband Saç Bandı

Nike N.NN.07.051.OS Swoosh Headband saç bandı, ter emici özelliği ile tüm aktiviteler sırasında kullanılabilir. Performansını çok daha rahat bir şekilde sergilemek için antrenmanlarda, maçlarda, açık ve kapalı spor aktivitelerinde Nike saç bandını tercih edebilirsiniz. 

Yumuşak Pamuklu Doku

Nike Swoosh Headband saç bandı, %70 pamuk içeriği sayesinde yumuşak bir dokuya sahiptir. Pamuğun nem emici özelliği sayesinde aktivite sırasında teri, ciltten uzaklaştırır ve aynı zamanda cildin nefes almasına da yardımcı olur. 

Uzun Süre Konforlu

Nike Swoosh Headband saç bandı, hem yumuşak hem de esnek özelliklere sahip olan kumaşların karışımından oluştuğu için uzun süreli kullanımlarda maksimum konfor sunar. Kaymayı önleyen rubber kumaş sayesinde de uzun soluklu çalışmalarda, yarışlarda veya günlük egzersizlerde rahat bir deneyim sağlar. 

Tüm Ölçülere Uygun Kalıp

Unisex kullanıma uygun olarak tasarlanan Nike saç bandı, tüm ölçülere uyum sağlar ve bu sayede tüm sporculara hitap eder. Yüksek esnekliğe sahip yapısı sayesinde her bir kullanıcı için konforu mümkün kılar. 

Genel Özellikler

  • Model: N.NN.07.051.OS
  • Ürün Tipi: Headband Saç Bandı
  • Koleksiyon: Swoosh
  • Kullanıcı: Unisex
  • Beden: Standart
  • Materyal: % 70 Pamuk, % 19 Polyamid, % 7 Polyester, % 4 Rubber

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.