Klean Kanteen TKWide Cafe Cap Kapak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Klean Kanteen TKWide Cafe Cap Kapak

Klean Kanteen kapak, yalıtımlı şişelerde kullanılabilen yüksek sızdırmazlık özelliğe sahip bir kapaktır. Termosların içerisindeki içeceği, hareketli anlarda dahi muhafaza ederek dilediğiniz an ideal bir içim sunar.

TKWide ile Uyumluluk

Klean Kanteen TKWide Cafe Cap kapak, sadece TKWide Klean Kanteen şişeleri ile uyumludur. Şişelerde bulunan TK Closure iç dişli ile birleşen Cafe Cap kapak, şişenin termal performansını artırarak her zaman optimum sıcaklığı sunar.

Taşıma Halkası

Döner taşıma halkasına sahip olan Klean Kanteen TKWide Cafe Cap kapak, kolayca taşınabilir olması ile outdoor kullanımlar için idealdir. Taşıma halkası sayesinde Klean Kanteen şişenizi, çantanıza asabilir ve bu sayede diğer eşyalarınız için çantanızdan yer kazanabilirsiniz.

Pratik Yıkama Talimatı

Klean Kanteen TKWide Cafe Cap kapak, basit birkaç adımda sökülebilir/birleştirilebilir olması sebebiyle hızlı ve kolay şekilde temizlik aşamasına geçilir. Cafe Cap kapak, bulaşık makinesinde yıkanarak güvenilir bir hijyen sağlar.

Kapsamlı Kullanım

TKWide Cafe Cap kapak ve şişe ile evde, spor salonunda, yarışmalarda, bisiklette, ofiste, dağ yürüyüşlerinde ve daha birçok yerde içecek tüketiminizi sağlayabilir ve su ihtiyacınızı, pratik bir şekilde giderebilirsiniz.

Dayanıklı Tasarım

Klean Kanteen TKWide Cafe Cap kapak, yüksek kaliteye sahip materyaller ile üretilmiştir. Bu sayede son derece dayanıklı bir kapaktır ve her alanda güvenle kullanıma olanak tanır.


İdeal Ağız Genişliği

 TKWide Cafe Cap kapak, ideal ağız genişliğine sahip olduğu için rahat bir sıvı akışı ile konforlu bir içime olanak sağlar.

Genel Özellikler

  • Marka: Klean Kanteen
  • Ürün Tipi: TKWide Cafe Cap Kapak
  • Ürün Rengi: Siyah
  • Özellik: Sızdırmaz
  • Taşıma Halkası: Var
  • Uyumluluk: Yalnızca TKWide Klean Kanteen şişeleri ile uyumludur.
  • Yıkama Talimatı: Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KLEAN KANTEEN TKWİDE CAFE CAP KAPAK
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KLEAN KANTEEN
Henüz yorum yok