Lexon Babylon Alarm Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fosforlu Akrep Yelkovan Avantajı

Tamamen fosforlu olan akrep ve yelkovan, gece karanlıkta da saati rahatlıkla görebilmenizi sağlar. Böylece saati merak ettiğinizde lambayı açmak veya saate dokunarak aydınlatmasını açmanız gerekmez. Ayrıca alarmı ertelemek isterseniz tek dokunuş ile bunu yapmanız mümkündür.

Ekstra Dayanıklı Kauçuk Yapı

Doğal ve dayanıklı bir malzeme olan kauçuktan üretilen Lexon Babylon alarm saat, uzun yıllar boyunca formunu koruyacak niteliktedir.

Snooze Sensör ile Tasarruf

Sahip olduğu snooze sensör sayesinde akıllı aydınlatma avantajı sunar. Böyle saatin pil ömrü korunurken daha uzun ve enerji tasarruflu bir çalışma süreci sağlar.

Şık ve Zarif Görünüm

Samuel Wilkinson tarafından tasarlanan Lexon Babylon alarm saat, benzersiz görünümü ile her dekorasyon tarzına kolaylıkla uyum sağlar. Kullanıcılara farklı renk seçenekleri de sunan akıllı saat, hoş görünümü ile yaşam alanınıza zarafet katar.

Benzersiz Hediye Avantajı

Eviniz için hem şık hem de işlevsel bir saat olan Lexon Babylon, aynı zamanda sevdiklerinize verebileceğiniz benzersiz bir hediye seçeneği olarak öne çıkar.

Teknik Özellikler 

  • Materyal: Kauçuk/ABS
  • Ağırlık: 140 gram
  • Ölçüler: 11x9,7 cm
  • Pil Türü: AAA
  • Pil Sayısı: 2 Adet
  • Alarm: Var 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.