Tefal GV9570 Pro Express Ultimate 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Daha Güçlüsü Yok!

Profesyonel ütüleme hizmetleri kadar kaliteli ve etkili sonuç veren bir ürün arayışında iseniz ihtiyacınız tam da Tefal GV9570 Pro Express Ultimate’dir. Buhar kazanlı model, akıllı teknolojileri ve sensörleri sayesinde işlemi algılayarak ideal ütüleme deneyimi sunar.

Maksimum Verimlilikte Ütüleme

Yüksek basınçlı sistem sayesinde sürekli modda dakikada, 160 g buhar çıkışı sağlar. 7.8 bar seviyesinde güçlü püskürtme ile dakikada 550 g şok buhar gücü bir araya gelince açılmayacak kırışıklık kalmaz.

Direct Control Paneli ile Pratik Kullanım

Sürekli buhar çıkışı bulunan ütüden ayar yapmakta zorlanıyorsanız, kazan üzerinde bulunan Direct Control panelini kullanabilirsiniz. Farklı programlar ve sıcaklıklar arasında hızlı geçiş yapmayı sağlayan anlaşılır düğmelerden oluşan panel, size pratik kullanım vadeder.

Damlama Önleyici Sistem

Su damlalarının ütü yaparken kıyafetlerde leke bırakmasından bıktıysanız Tefal GV9570 Pro buhar kazanlı model, tam size göredir.Protect System sayesinde damla ve sızıntıyı anında buhara dönüştürerek temiz sonuçlar sunar.

Yüksek Basınç ve Taban Teknolojisinin Etkisi

Tefal Pro Express Ultimate buhar kazanlı ütünün yüksek buhar gücü, kırışıklıkları açmanıza yardım ederken, taban teknolojisi hızlı ve çabasız kullanımıyla beğeni toplar. Yenilenmiş Durilium Airglide Auto-Clean teknolojisi sayesinde %33 daha kaygan ve dengeli ısınan ekstra ince bir tabana sahiptir.

Kalın Kumaşlarda Bile Mükemmel Sonuç

Sürekli olarak kazandan su almaya devam ettiği için yüksek derecede buhar verme gücüne sahip olan Tefal Pro Express Ultimate ütü ile kalın kumaşlar, kabusunuz olmaktan çıkar.

Kireç Toplayıcı Sistem

Tüm kumaşlarda üstün performans sağlayan fonksiyonel özelliklerini destekleyen Anti-Calc özelliği sayesinde yıllar boyu maksimum verimlilik ile çalışmaya devam eder. Kolay çıkarılabilir su haznesi ve kireç toplama bölümü ile temizliği de kolaydır.

Güvenli ve Anlaşılır Kazan Sistemi

Tefal GV9570 Pro Express Ultimate ütü, ön ayarları hafızada tutan ve dört adede kadar atama yapılan elektronik tuş sayesinde kazan üzerindeki panelden yönetimi kolaydır. Kazanda bulunan kilit sistemi ile ütüye kilitlenir ve taşıma sırasında oluşabilecek riskleri azaltır.

Özellikler

  • Marka: Tefal
  • Model: GV9570 Pro Express Ultimate Pro
  • Ütü Tipi: Buhar kazanlı
  • Tank Kapasitesi: 1.9 L
  • Buhar: 550 g/dk (şok), 150 g/dk (sürekli), 7.8 (basınç)
  • Taban: Durilium AirGlide, Autoclean kaplama, ekstra ince
  • Güç: 2600 W
  • Özellikler: Otomatik kapanma, damla koruma, kireç önleyici, çıkarılabilir su haznesi, güvenli kilit, 1.7 m kablo

Genel Özellikler

Su Haznesi Kapasitesi
1900 ml

Pil & Güç Yönetimi

Güç (Watt)
2600 W

Henüz yorum yok