Sepet 0

Silter Buhar Kazanlı Ütüler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (5980 Ürün)
Sırala
Temizle

Ergonomik ve Fonksiyonel Çözümler Sunan Silter Buhar Kazanlı Ütüler

Hazır giyim sektöründeki ütüleme ihtiyacını karşılamak için yola çıkan Silter, kısa zaman içinde alanında dünya markası haline gelmeyi başarır. Silter ütü sistemleri yenilikçi ve kaliteli ürün anlayışıyla üretilen teknolojilerden oluşur. Ev ürünleri alanında pek çok alt markaya sahip olan Silter; buharlı ütü, buhar kazanlı ütü ve sanayi tipi kazanlı ütü modellerinden meydana gelen zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Yerli üretime verdiği önemi küresel ölçekte de gösteren marka, her ihtiyaca yönelik ütü sistemleriyle sektörün öncü isimlerindendir. Siz de Silter’in geniş ürün yelpazesine Turkcell Pasaj ayrıcalığıyla erişebilir ve beğendiğiniz ürünler için hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Silter Buhar Kazanlı Ütü Modelleri

Ütüleme sektöründe lider markalardan biri olan Silter, kolay kullanım sunan buhar kazanlı ütü modellerine sahiptir. Silter buhar kazanlı ütü çeşitleri, süper mini boyutlarda tasarlanarak fazla yer kaplamayan yapısıyla beğeni toplar. Silter SPR/MN 2000 Süper mini 1 litre kazanlı ütü, ideal buhar basıncı oranı ve buhar kazanı ile dikkat çeker. Kazana su ekleyip ütüyü çalıştırmaya başladığınızda 7 dakika içinde buhar üretmeye hazır olur. Böylece daha az elektrik harcayarak zamandan da tasarruf sağlar. Kullanımı pratik olan ütüler hem aileler hem de profesyoneller için uygun özellikler sergiler.

Kullanıcıların güvenliği için her detayı düşünen marka, ütü üretiminde maksimum güvenlik ilkesiyle hareket eder. Silter kazanlı ütü içerisinde; kazan & ütü termostatı, kazan basınç şalteri & sigortası, kazan ve ütü için ayrı termostatlar ile emniyet ventili olmak üzere 5 farklı güvenlik elemanı vardır. Böylece akım farklılıklarından doğan problemlerin kolayca önüne geçilebilir. Dayanıklı elektrostatik boya ile kaplı olan kazan kısmı, sac gövde üzerine elektrostatik boya kaplama prensibiyle üretilir. Cihazın paslanmasını önleyen bu uygulama sayesinde ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz. Herkes için uygun kullanım özellikleri sergileyen Silter ütülerde “su az”, “buhar hazır” gibi çeşitli ikaz lambaları bulunur. Bu sayede buharlı ütüyü kullanmak son derece kolay hale gelir.

Silter buharlı ütüler ise özellikle az ütüleme işi olanlar için pratik çözümler sunar. Yaklaşık 1500 gram ağırlığında olan Silter ST/B 275 1500 Gr Lite Buharlı El Ütüsü Hafif Ütü, hafif tasarımı ile kullanım sırasında el ve bilek ağrısına neden olmaz. Kullanıcıyı yormayan bu hafiflik aynı zamanda ütüyü kolay bir şekilde hareket ettirmeye de imkan tanır. Modeller, özel delikli taban tasarımı ile buharın tabana eşit şekilde dağılmasını ve kumaşa dengeli bir biçimde ulaşmasını sağlar. Bu da ütülenen tüm alanlarda yüksek performans elde etmeye yardımcı olur. Yapışma yapmayan alüminyum taban teknolojisine sahip olan ütüler, cihazın kumaş üzerinde rahat bir biçimde hareket etmesini sağlar. Pürüzsüz olan ve yapışma gibi sorunlara neden olmayan bu taban yapısı sayesinde farklı tür kumaşlara sahip tekstil ürünlerinde pratik bir biçimde ütüleme yapabilirsiniz.

Yatay ütüleme için üretilen cihazlar aynı zamanda dikey ütüleme için de uygundur. Evinizdeki perdeleri ve askıdaki elbiselerinizi dikey ütüleme özelliğinden yararlanarak pratik bir şekilde ütüleyebilirsiniz. 5 farklı ısı seçeneği sunan ütüler, basit ayar kadranı ile istediğiniz ısı derecesini seçmenizi sağlar. Böylece farklı kumaş türlerine göre dilediğiniz ısıyı belirleyerek kıyafetlerdeki kırışıklıkları etkin bir biçimde giderebilirsiniz. Silter buharlı ütüler, ısı ayar seçenekleri yanında alüminyum taban ve buhar basınç ayarı gibi avantajlar sunmasıyla her türlü kumaş üzerinde kullanılabilir. Bu özel tasarım sayesinde tüm tekstil ürünlerini tek bir ütü ile kolayca kırışıklıklardan arındırabilirsiniz. Kendine özgü tasarım özellikleri ile de beğeni toplayan ürünler mantar tutma sapı ile benzerlerinden ayrılır. Mantar sap ütü yaparken ellerin terlemesini önleyerek ütünün elden kaymasını engeller ve konforlu bir kullanım sunar.

Silter sanayi tipi ütüler, kullanıcı dostu panel özellikleriyle dikkat çeker. Silter SPR/MN 2002 Süper mini profesyonel 2 litre kazanlı ütü; hafif ütü başlığı, uzun kordonu, entegre buhar kazanı ve yüksek buhar basıncı ile etkin kullanım sunar. Açıldıktan sonra yaklaşık 8 dakika içinde buhar üretimine başlayan modeller, hem daha az enerji harcar hem de acil durumlarda vakit kaybetmenizi engeller. Bir dakikada 70 gram buhar yoğunluğu sunabilen ürün, böylece en inatçı kırışıklıkların dahi kolayca açılmasına imkan tanır. 1000 W kazan rezistansı ile böylesine güçlü buhar performansı sergileyen ürün, 800 W ütü rezistansı sayesinde de oldukça kısa sürede ısınmayı başarır.

İç kısmı paslanmaz çelikten yapılan Silter kazanlı ütü modelleri, kullanımdan kaynaklı paslanma ve kireç tutma gibi sorunlarla uğraşmanızı önler ve uzun süreli kullanım imkanı sunar. Ütülerin kontrol paneli; bir ayar kadranı, iki büyük tuş ve manometreden oluşur. Işık ikaz lambalarıyla ütüyü daha kontrollü bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca ışıklara bakarak ütünün kullanıma hazır ve açık olduğunu da kolayca anlayabilirsiniz. Tam dolu kazan ile su takviyesi yapmadan 3 saate kadar ütüleme imkanı sunan ürünler, daha hızlı bir ütü deneyiminin yanı sıra vakit tasarrufu da sağlar. Üstün fonksiyonlarına rağmen sadece 1 kWh enerji tüketen ütüler, az enerji tüketiminin yanında yüksek performansı ile de öne çıkar.

Kullanıcılardan Beğeni Alan Silter Kazanlı Ütü Yorumları

Üç farklı ürün modeliyle kullanıcıların karşısına çıkan Silter, her bir ürün grubunda farklı ihtiyaç ve beklentilere karşılık veren ütülere sahiptir. Buharlı ütüler kullanıcı dostu tasarım özellikleriyle öne çıkar. Mantar sap ve basit ikaz paneli gibi özellikler fonksiyonel kullanım imkanı sunar. Bunun yanı sıra alüminyum taban yapısı da pürüzsüz bir ütü deneyimi için tercih edilen özellikler arasındadır. Silter buhar kazanlı ütü yorumları içerisinde güvenlik ve enerji gibi kriterler dikkat çeker. 5 farklı güvenlik sistemi ile donatılan modeller, aynı zamanda kısa sürede buhar üreterek önemli oranda enerji tasarrufuna imza atar. Sanayi tipi ürünler ise yüksek buhar gücü sayesinde en derin kırışıklıkları bile gidermesiyle beğeni toplar. İçi paslanmaz çelikten üretilen modeller, uzun süreli kullanımda bile paslanma ve kireç gibi problemlerle sebep olmaz, sanayi sektöründe çalışanların beklentilerine cevap verir.

Avantajlı Silter Kazanlı Ütü Fiyatları Turkcell Pasaj’da!

Pek çok farklı modelde ütü üretimi yapan Silter, yüksek performans ve az enerji prensibine göre hareket eder. İleri ütü sistemlerinin mucidi olan marka, kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirlemek için AR-GE çalışmalarına önem verir. Silter, 3 farklı tipte ürün grubu ile sektörde adından söz ettirirken hem bireysel hem de profesyonel çözümler sunar. Buharlı ütüler, ütü işi az olanlar için ergonomik ve işlevsel özelliklere sahiptir. Buhar kazanlı ve sanayi tipi modeller ise üstün performans ve minimum enerji tüketimi ile profesyonellerin tercihi olur. Buharlı ütüler markanın uygun fiyatlı ürünleri arasındadır. Silter buhar kazanlı ütü fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre farklı aralıklarda seyreder. Sanayi tipi ürünler ise diğer modellere göre daha yüksek fiyattan satışa sunulur.

Turkcell Pasaj’da, Silter markasının 3 farklı kategoriye ait ürün modellerini inceleyerek bilgi alabilirsiniz. Esnek ödeme seçenekleri, ücretsiz iptal & iade ve hızlı teslimat gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. Dönemsel kampanyaları takip ederek sevdikleriniz için özel armağanlar seçebilir, onları mutlu edebilirsiniz. Siz de Silter ürünlerine hemen göz atarak ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü şimdi satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

​ 

Sıkça Sorulan Sorular

Silter Buhar Kazanlı Ütü Nasıl Temizlenir?

Sirkeyi ütü temizleme işlemi için kullanabilirsiniz. Yarım çay bardağı üzüm veya elma sirkesini ütü kazanına koyun, su haznesini suyla doldurarak cihazı fişe takıp bir süre bekleyin. Daha sonra buhar düğmesine basılı tutarak deliklerden buhar çıkmasını sağlayın. Sirkeyi bu şekilde yaklaşık yarım saat beklettikten sonra cihazı kapatıp soğumasını bekleyin ve suyu dökün.

Silter Buharlı Ütünün Altı Nasıl Temizlenir?

Silter buharlı ütüler yapışmaz alüminyum taban teknolojisiyle üretilir. Fakat bazı durumlarda ütülerin altına istenmeyen maddeler yapışabilir. Bu durumda bir miktar diş macununu ürünün alt tabanına bulaşık süngeri yardımıyla yayın. Sonrasında ılık bir bez yardımıyla macunu silin ve cihazı çalıştırarak birkaç kez buhar verin. En son adımda ütüyü kapatıp son temizliği yapın. Tabanın parlak hale geldiğini göreceksiniz.

Daha Fazla