Tefal SV9201 E0 Express Protect 2800 W Buhar Kazanlı Ütü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ultra Güçlü ve Güvenli

Kadife, ipek, saten ve pamuklu gibi birçok farklı kumaş çeşidinde %100 güvenle kullanabileceğiniz Tefal SV9201 buhar kazanlı ütü sayesinde çamaşır günlerine ayırdığınız vakit azalır. Aynı zamanda güçlü 7,5 bar pompa basıncı sayesinde maksimum verimlilik ve hız elde edersiniz.

Yüksek Buhar Gücü

Tefal buhar kazanlı ürünün güçlü buharı sayesinde, evden çıkmadan hemen önce kıyafetleri alelacele ütülemek gerekse dahi en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Sürekli Buhar Modu

Zorlu kırışıklarla baş etmek için sürekli olarak buhar pompalamanız gerekiyorsa otomatik mod sizin için hayat kurtarıcı olur. Her seferinde pompa hareketi yapmanıza gerek kalmadan dakikada 130 g buhar çıkışı sağlayan özel sisteme sahiptir.

Şok Buhar Modu

Dakikada 530 g buhar gibi yüksek bir seviyeye ulaşan kazanlı Tefal ütü sayesinde tüm kumaşları sorunsuz şekilde ütüleyebilir, gömlek yaka ve manşetlerini sabitlemek için kullanabilirsiniz. Üstelik sessiz pompa teknolojisi ile can sıkıcı gürültülere maruz kalmanız gerekmez.

Yanma ve Yakma Korkunuz Olmasın!

Kullanım sırasında birçok farklı otomatik ayardan dilediğinizi seçebilir ya da kendiniz özel bir ayar belirleyebilirsiniz. Her türlü kumaşa uyum sağlayan sıcaklık derecesi ve buhar gücü ile kendinizi ya da kıyafetlerinizi yakma endişesine son verir.

Bakterileri Öldürür

Çocuklu ve bebekli evlerin vazgeçilmezi olan sterilizasyon yapmanın kıyafetler için kullanılan yöntemlerinden biri ısı ve buhardır. Güçlü buhar ve sıcak tabanı sayesinde Tefal SV9201 E0 modeli ile hijyen sağlanır. Yalnızca kıyafetlerde değil, iç çamaşırlarda da kullanarak %99.9 oranında bakteri ve mikroplara veda edebilirsiniz.

Kolay Kayan Özel Taban

Tefal buhar kazanlı ütünün tabanında kullanılan Durilium AirGlide teknolojisi ve Auto-Clean kaplama sayesinde kıyafetleri düzleştirmek çok daha kolay olur. Ultra kayganlık sağlayan teknoloji aynı zamanda ısı ve buharı dengeli şekilde dağıtır.

Dikey Ütüleme Fonksiyonu

Aceleyle evden çıkarken kıyafetinizin kırışık olduğunu mu fark ettiniz? Hızla Tefal SV9201E0 buhar kazanlı ütüyü fişe takarak, dikey formda son düzeltmeleri yapabilirsiniz. 30 saniye gibi kısa bir sürede ısındığı için geç kalmayı önler ve kıyafetleri ütülemek sorun olmaktan çıkar.

Özellikler

  • Marka: Tefal
  • Model: SV9201 E0
  • Ütü Tipi:  Buhar kazanlı
  • Buhar: 530 gr/dk (şok), 130 gr/dk (sürekli), 7,5 bar (basınç)
  • Tank Kapasitesi: 1.8 litre
  • Güç: 2800 W
  • Taban: Durilium Airglide, Autoclean
  • Özellikler: Otomatik kapanma, kireç toplama haznesi, otomatik buhar

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.