Tefal GV9221 Pro Express Protect 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ultra Güçlü Buhar Teknolojisi

Hız ve verimlilik kazandıran üstün buhar gücü sayesinde tüm kıyafetlerinizi kısa süre içinde ütüleyerek hazırlayabilirsiniz. Tefal GV9221 Pro buhar kazanlı ütünün 7,6 barlık basınçlı kazanı sayesinde profesyonel hizmetlerin kalitesine erişebilirsiniz.

Şok Buharın Mükemmel Etkisi

Dakikada 550 g buhar çıkaran şok pompalama teknolojisi sayesinde en zorlu kumaşlarda oluşan kırışıklıkları bile kısa sürede açarak vakitten tasarruf edebilirsiniz.

Güvenli Ütülemeyle Endişeler Bitiyor

Tüm kumaş çeşitlerinde materyali ve boyutu ne olursa olsun %100 güvenli ütüleme yapmanızı sağlayan model, yanma ve yakma riski olmadan gönül rahatlığı ile kullanım imkanı sunar.

Bebekli Evler için İdeal

İç çamaşırlar dahil tüm kıyafet ve ev tekstili ürünlerinde bulunan mikrop ve bakterileri öldürmek için kullanabilirsiniz. Yaklaşık %99.9 oranında zararlı organizmaları ısı ve buhar gücü ile yok eden Tefal ütü, bir çeşit sterilizasyon aleti olarak da kullanılabilir.

Kireç Avcısıyla Gelen Uzun Ömür

Tefal GV9221 Pro’nun sistemine zarar verme ihtimali olan kireci bir arada topladığı özel bir haznesi bulunur. Gerektiğinde temizleme için çıkarılabilir olan bu haznenin varlığı, ütü kanallarını koruyarak ürünün uzun ömürlü olmasına katkı sağlar. Yaklaşık 10 kat daha fazla buhar performansı vererek yıllar geçse de ilk günkü verimliliğini korur.

Su Lekesi Koruma Sistemi

Tefal buhar kazanlı model sayesinde ütü yaparken damlayan su ve kireç parçacıklarına elveda deme zamanı! Damla ve sızıntıları anında buhara dönüştürerek açık renkli ve hassas kıyafetlerde su lekesi oluşmasını önler.

Auto-Clean Kaplama Taban

Standart tabanlara göre yaklaşık olarak %33 daha fazla kayganlık ve dengeli performans sağlayan Durilium AirGlide ve Auto-Clean kaplama bir arada! Hızlı, zahmetsiz ve etkili ütüleme için optimum seviyede buhar difüzyonu yapar, lekesiz sonuçları için maksimum kayganlık sunar.

Çıkarılabilir Su Deposu Avantajı

Buhar kazanlı bir model olan GV9221 Pro’nun 1,8 litrelik su haznesi, gerektiği zaman çıkarılabilir ya da yeniden takılabilir. Ütüleme sırasında ekstra takviyeye ihtiyacınız olursa kolayca dolum yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: Tefal
  • Model: GV9221 Pro
  • Ütü Tipi: Buhar kazanlı
  • Tank Kapasitesi: 1.8 litre
  • Buhar: 550 g/dk (şok), 140 g/dk (sürekli)
  • Taban: Autoclean kaplama, Durilium AirGlide
  • Güç: 2600 W
  • Özellikler: Otomatik kapanma, damla koruma, çıkarılabilir su deposu ve kireç haznesi

Genel Özellikler

Su Haznesi Kapasitesi
1800 ml

Pil & Güç Yönetimi

Güç (Watt)
2600 W

Henüz yorum yok