Tp-link M7450 4g Lte 300 Mbps Mobil Kablosuz Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Mobil Wi-Fi Yönlendiricisi

TP-Link M7450, birkaç dakika içinde aynı anda 32 adede kadar kablosuz cihaz için bir Wi-Fi erişim noktası kurabileceğiniz bir mobil Wi-Fi yönlendiricidir. Kablosuz bağlantıya ek olarak entegre USB bağlantı noktası üzerinden kablolu 1 cihaz daha bağlayabilirsiniz.

300 Mbps’ye Ulaşan Download

M7450, 4G+ LTE Advanced'i destekler, böylece 300 Mbps'ye kadar indirme hızlarına ulaşabilirsiniz.

4G SIM Kart Desteği

4G SIM kartı mobil Wi-Fi yönlendiriciye takın ve hareket halindeyken kendi güvenilir 1200 Mbps çift bantlı etkin noktanızı oluşturun. Bu bağlantı hızı, kesintisiz HD film veya dizi izlemek, dosyaları ışık hızında indirmek veya kesintisiz görüntülü sohbet için fazlasıyla yeterlidir.

Kontrol Sağlayan TFT Ekran

TFT ekranda sinyal gücü, ağ türü (4G/3G/2G), Wi-Fi durumu, mesajlar, ağ trafiği istatistikleri ve pil ömrü gibi cihazın durumunu kolayca görüntüleyebilirsiniz.

3000 mAh Dahili Batarya

Güçlü 3000 mAh dahili pili, router’ı ideal bir seyahat arkadaşı haline getirerek kullanıcıların 15 saate kadar çalışmasına, akış yapmasına veya oyun oynamasına olanak tanır. M7450'yi şarj etmek için mikro USB kablosu aracılığıyla bir dizüstü bilgisayara veya taşınabilir şarj cihazına bağlamanız yeterlidir.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK M7450 4G LTE 300 MBPS MOBİL KABLOSUZ ROUTER
Orıjınal Renk
SİYAH
Henüz yorum yok