TP-Link CPE605 150 Mbps 5 Ghz Dış Mekan Kablosuz Access Point

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Kurulum ve Kullanım Şekli

802.3af PoE güç kaynağı ile kullanılan EAP225-Outdoor, aynı zamanda pasif PoE güç kaynağını da destekler. Sunulan alternatif, farklı kullanım şekillerine olanak tanırken kolay kurulum ve kullanım şekli ile zaman kazandırır. Ürün ile birlikte gönderilen montaj kiti sayesinde cihazı duvara kolaylıkla monte edebilirsiniz.

Geniş Kapsama Alanı

EAP225-Outdoor yüksek teknolojiye sahip antenleri sayesinde 2,4 GHz değerde 200 metreye kadar, 5 GHz değerde ise 300 metreye kadar çekim alanı oluşturur.

MU-MIMO Teknolojisi ile Yüksek Wi-Fi Hızı

TP-Link EAP225-Outdoor, 1200 MB/s’ye kadar eşzamanlı çift bant hızını desteklerken MU-MIMO teknolojisi sayesinde aynı anda çok sayıda istemci ile bağlantı kurabilir. Bu sayede yüksek yoğunluğa sahip mekânlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Farklı Kullanım Alanlarına Uyumlu Tasarım

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan EAP225-Outdoor küçük boyutları, sökülebilir anten tasarımı ve güç seçenekleri sayesinde dış ortamlarda kullanılabildiği gibi iç mekânlarda da sorunsuz bir kullanım süreci sunar.

Ayrılabilir Anten

2 Omni-directional antene sahip olan TP-Link EAP225-Outdoor, ayrılabilir antenleri sayesinde hem farklı kullanımlara uygun olarak şekillendirilebilir hem de gerekli olması durumunda başka antenlerle birlikte de kullanılabilir.

Her Türlü Koşula Dayanıklı Özel Kaplama

Dış mekân kullanımına uygun TP-Link EAP225-Outdoor toz ve su gibi maddelere karşı korumaya sahiptir. Bununla birlikte 4KV yıldırım koruması istenmeyen durumların oluşmasını engeller.

Verimli Merkezi Ağ Yönetimi

Omada denetim yazılımıyla birlikte kullanılabilen model, kapalı ve açık alandaki yüzlerce erişim noktasının tek noktadan yönetilebilmesine olanak tanır.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK CPE605 150 MBPS 5 GHZ DIŞ MEKAN KABLOSUZ ACCESS POİNT
Orıjınal Renk
BEYAZ
Henüz yorum yok