Apacer 1tb Nvme M.2 Pcıe Ssd As2280p4 3000-2000 Mb/s Ssd

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Hızda Kararlı Performans

Apacer PCIe SSD, yerleşik koruma teknolojisi ile veri bütünlüğünü ve istikrarını en iyi şekilde sağlar. Yüksek hızdaki kararlı çalışma prensibi, mükemmel bir deneyime adım atmanıza fırsat tanır.

Geniş Depolama Alanı Sayesinde Konforlu Kullanım

Apacer PCIe SSD, 1 TB’lik geniş depolama alanı sayesinde dosyalarınızı, oyun verilerinizi ve içeriklerinizi güvenli bir şekilde muhafaza eder. Bu geniş depolama alanı sayesinde belgelerinizi düzenli bir şekilde saklamanıza ön ayak olur.

Sağlam ve Dayanıklı Tasarım

Apacer PCIe SSD, yüksek kalitedeki malzeme yapısıyla uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimini beraberinde getirir. Darbelere karşı üstün koruma sağlayan tasarımıyla uzun yıllar size eşlik eder.

Işık Hızında Okuma ve Yazma

Apacer PCIe SSD, tescilli Tuning teknolojisine sahiptir. 3000 MB/s okuma ve 2000 MB/s yazma hızları sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca 360K IOPS değerlerine ulaşan SSD, muhteşem performansın öncüsü olur.

Oyun Tutkunları için Muhteşem Bir Performans

Apacer PCIe SSD, üstün teknolojik özellikleriyle oyun tutkunlarına kusursuz bir deneyim sunar. Böylece sağladığı inanılmaz hızla tüm ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözüm üretir.

Ultra Kompakt Tasarım

Apacer PCIe SSD’nin 22 mm x 80 mm boyutlarındaki ultra kompakt tasarımı size konforlu bir deneyim vadeder. Bu özelliği ile ultra-ince dizüstü bilgisayarlar, e-spor konsolları gibi cihazlar ile kusursuz bir uyum gösterir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
APACER 1TB NVME M.2 PCIE SSD AS2280P4 3000-2000 MB/S SSD
Üretim Yeri
ÇİN
Kapasite (mah)
1 TB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
3000 MB/SN
Yazma Hızı (mb/s)
2000 MB/S
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Apacer
Henüz yorum yok