MSI MAG B560M Mortar WIFI Intel B560 5066 MHz (OC) DDR4 Soket 1200 mATX Anakart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Daha Fazla Çekirdekli İşlemci Çalıştırmak için Termal Çözümler

MSI Mag B560-A Pro anakartta yer alan soğutucu çözümler, devre dizilimi, daha geniş metal tasarım ve ısının yayılmasını sağlayan alüminyum kapak gibi donanımsal teknolojilerdir. Bu sayede hem anakart hem de bileşenlere fazla ısı yayılması önlenir ve eşit dağıtılır.

Artırılmış Performans

Son teknolojik malzemeler ve geliştirilmiş sistemler kullanılarak hazırlanan MSI Mag B560M Mortar anakart, oyuncu ya da profesyonel bilgisayar olması fark etmeksizin tüm kullanıcılara hitap eder. Kendi sistemini kurmak isteyenlere mükemmel soğutucu çözümler, devre elemanları, bileşen dizilimi gibi özelliklerin yanı sıra kolay kullanım sunar.

Type-C Konnektör Ayrıcalığı

Type-C konnektör son teknoloji donanım ve aksesuarları PC’nizde kullanmanıza yardımcı olur. Ön panelde yer alan Type-C bağlantı noktasını kullanarak uyumlu cihazları bağlayabilir, tak-çalıştır kolaylığı ile son teknolojiden yararlanabilirsiniz .

Wi-Fi 6 ve Bluetooth

Wi-Fi 6 bağlantısı ile kablo olmadan bir ağa bağlanmanıza izin veren anakart, kablo kirliliğini ortadan kaldırmakla kalmaz kararlı sinyal iletimi kopmaları büyük ölçüde önler. Ayrıca Bluetooth desteği de sunan MSI anakartın sayesinde bilgisayarınızı bir laptop gibi kullanarak Bluetooth bağlantı kurulabilecek tüm cihazlara bağlanabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Ses Deneyimi

Ses donanımlarınızdan yüksek performans almanızı sağlayan izolasyonlu ses işlemcisi, ses amplifikatörü ve ses kapasitörleri ile birlikte çalışarak son derece kaliteli ses ler duymanızı sağlar ve bu sayede oyunlarda rakiplerinizi alt edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MSI MAG B560M MORTAR WIFI INTEL B560 5066 MHZ
Üretim Yeri
Çin
Yonga Seti
INTEL B560
İşlemci Mimarisi
BELİRTİLMEMİŞ
İşlemci Soket Tipi
LGA 1200
Wi-fi Teknolojisi
VAR
Bluetooth
VAR
Display Port
VAR
Hdmı Sayısı
VAR
Pcle X16 Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Pcle X1 Sayısı
BELİRTİLMEMİŞ
Usb Type C Adedi
VAR
Usb Type C Versiyonu
BELİRTİLMEMİŞ
Vga
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MSI
Henüz yorum yok