HP 3FV66AA 220 Kablosuz Mouse

5,0
30dan fazla ürün vardır
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Muhteşem Bağlantı Özelliği

Eşsiz bir şekilde bağlantı sağlayan kablosuz mouse; oyun oynama, iletişim kurma ve çalışma gibi pek çok gereksinimizi karşılayacak biçimde tasarlanmıştır. Sahip olduğu modern tasarımı ve üstün teknolojisinin getirdiği gelişmiş bağlantı özellikleri hayatınızı kolaylaştırır. 

Kablosuz Konforu

Kablosuz olarak geliştirilen mouse, en ufak komutlar dahil olmak üzere mükemmel bir algılama teknolojisine sahiptir. Ergonomik kullanım özelliği barındıran cihaz, 2,4 GHz kablosuz bağlantı gücüne sahiptir. Optimum seviyede En küçük komutu dahi en mükemmel şekilde algılayan teknolojiye sahip olan bluetooth mouse, optimum düzeyde ve kaliteli bir performans yaşatır. 2,4 GHz kablosuz bağlantıya sahip olan ürün, ergonomik kullanım avantajı ile özgürlük sağlar.

Kavisli Kullanım Rahatlığı

Her iki el ile kullanıma uygun olarak tasarlanan kablosuz mouse, kavisli tasarımı ile tam bir kavrama ve rahatlık sağlar. Kolay taşıma için ideal ebatlara sahip olan ürün, uzun pil ömrüne sahiptir.

Güvenilir ve Güçlü

Sadece pil ile çalışabilen kablosuz mouse, minimum enerji harcayarak maksimum performans gösterir. En verimli pil ömrü ile 15 ay gibi uzun süreler boyunca aynı pil ile çalışır. 

Kolayca Saklayın

Yüksek performans sağlayan kablosuz mouse, ideal ve küçük boyutlara sahiptir. Aynı zamanda nano alıcısını içinde saklayabilmenize imkan veren bu özellik, rahat bir şekilde taşımayı kolaylaştırır. 

Rahatça Gezinmeyi Sağlayan 3 Düğme

Kablosuz mouse; profesyonel bir işlem yeteneği sunan teknolojisi, kaydırma tekerleği ve 3 düğme ayrıntısı ile daha iyi çözümler sunarak en verimli çalışmayı gerçekleştirir.

Üstün Kavrama Gücü

Kablosuz mouse, her iki tarafında bulunan tutma yerleriyle özenle tasarlanmıştır. Böylece en ideal doku ile en çarpıcı kontrolü sağlar. 

Kusursuz Denetim

1600 DPI optik sensöre sahip olan kablosuz mouse, geliştirilmiş sistem özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda sahip olduğu mavi LED teknolojisi ile en hassas hareketleri gerçekleştirmenize olanak tanır.

Teknik Özellikler

  • Marka: HP
  • Bağlantı Tipi: Kablosuz
  • Mouse Tipi: Optik
  • Scroll: Var
  • Buton Sayısı: 3
  • Bağlantı Arayüzü: USB
  • DPI: 1200
  • Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS, Chrome™ OS

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
220 KABLOSUZ MOUSE
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
HP

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
3 kere puanlandı