Logitech M235 Nano Kablosuz Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Anında Kullanım Sağlayan Nano Alıcı

Tak çalıştır teknolojisi sunan minyatür nano alıcı sayesinde kurulum yapmanız gerekmez. Sadece USB özellikli nano alıcıyı bilgisayarınıza takarak mouse'unuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablosuz Kullanım Avantajı

2.4 GHz bağlantı sayesinde gecikme, donma ve tıklama atlama sorunu olmaksızın sorunsuz çalışır. Özellikle menzil dışına çıkılmadığında sıfır kesinti ile hızlı bir mouse deneyimi yaşatır. Kablolu bağlantı hızında kablosuz kullanım avantajı sunan bu teknoloji sayesinde kablolara bağlı kalmadan daha geniş bir alanda hareket edebilirsiniz.

Tek Pil ile 18 Aya Varan Kullanım

Sadece bir adet AA pil ile 1.5 yıla varan kesintisiz kullanım sunar. Bu sayede sık sık pil değiştirme sorunu yaşamazsınız.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Otomatik Uyku Modu

Tamamen enerji tasarruflu çalışma prensibi sayesinde kullanmadığınızda otomatik olarak uyku moduna geçer ve pil ömrünü korur. Böylece açık unutulan mouse yüzünden biten pil sorununu ortadan kalkar.

Geniş Çekim Alanı ile Hareket Özgürlüğü

10 metreye varan çekim alanı sayesinde hareket özgürlüğü sağlar. Bu sayede bilgisayarınızı dilediğiniz yerden kontrol edebilir, büyük ekranlı bilgisayarları güvenli mesafeden kontrol edebilirsiniz.

Özel Optik Sistem ile Yüksek Performans

Geleneksel tasarımların aksine Logitech Advanced optik sistemi sayesinde farklı bir yerde konumlandırılan ve daha fazla ışık toplayan sensörü sayesinde pürüzsüz yüzeylerde dahi yüksek performans gösterir.

Sağ ve Sol Elle Kullanma Avantajı

Yumuşak bir dokunma hissi uyandıran kadifemsi kaplaması ile fark yaratan Logitech mouse'unuzu hem sağ hem de sol eliniz ile kullanabilirsiniz.

Kısıtlı Çalışma Alanları İçin Minimal Tasarım

Minimal tasarımı sayesinde dar ve kısıtlı alana sahip ortamlarda konforlu kullanım sunarken taşıma kolaylığı da sağlayan boyutu ile küçük ellere sahip kullanıcılara ve çocuklara hitap eder.

Özellikler

 • Kullanım Amacı: Genel
 • Bağlantı Şekli: Kablosuz
 • Mouse Algılayıcı Tipi: Optik
 • Mouse Azami Hassasiyet: max. 1000 dpi
 • Çekim Alanı: 10 metre
 • Mouse Tuş Sayısı: 3
 • Uyumlu Pil Tipi: AA Tipi/Kalem Pil
 • Mouse El Uyumu: Sağ/Sol
 • Tak Çalıştır Özelliği: Var
 • Yükseklik: 95 mm
 • Genişlik: 55 mm
 • Derinlik: 38,6 mm
 • Ağırlık (piller dâhil): 84 g

Genel Özellikler

Mouse Formu
Optik
Buton Sayısı
3
DPI
1000 DPI

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.