HP 19U64AA 280M Kablosuz Sessiz Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

VP BİLİŞİM HİZ.SAN.VE TİC.A.Ş

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

VP BİLİŞİM HİZ.SAN.VE TİC.A.Ş

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Sessiz ve Kablosuz

Bağlantıda kopma yaşatmayan mouse, kablosuz ve sessiz olarak tasarlanmıştır. Sahip olduğu sessiz tıklama özelliği ve kablosuz olması sayesinde, gün boyu üretkenliğinizi en üst dereceye çıkarır.

Kablosuz ve Kolay Bağlanabilirlik

2,4 GHz kablosuz bağlantıya sahip olan sessiz mouse, en güvenilir bağlantı deneyimini yaşatır. Aynı zamanda donanım kilidini içerisinde saklayabileceğiniz mouse, seyahat edeceğiniz zamanlarda taşıma kolaylığı sağlar.

Rahatlık için Tasarlandı

18 aylık pil ömrüne sahip olan kablosuz sessiz mouse, oldukça ergonomik bir tasarıma sahiptir. Kusursuz tasarımı sayesinde gün boyu konfor sağlayarak işlerinizi en verimli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Mükemmel Sessizlik

Her ortamda kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanan kablosuz mouse, yüzde 90’a varan gürültü önleme özelliğine sahiptir. Sağ ve sol düğmelerinde aynı özelliğe sahip ürün, en sessiz tıklama deneyimini yaşatır.

Her Zaman Dinamik

İşlemlerinizi ara vermeden gerçekleştirebileceğiniz kablosuz sessiz mouse, daima dinamik bir yapıdadır. Kapsama alanının sunduğu eşsiz yapısı ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Çevre Dostu

Geri dönüştürülmüş kağıttan üretimi yapılan kablosuz sessiz mouse, sürdürülebilir kağıt ambalajı sayesinde gezegenin korunmasına katkıda bulunur.

Her Zaman Her Yüzeyde

Kablosuz sessiz mouse, sahip olduğu ‘’ HP Mavi LED Teknolojisi’’ ile pek çok yüzeyde kullanıma uygundur. Bu özellik sayesinde fare altlığına ihtiyaç duymadan her yüzeyde çalışabilirsiniz.

Dayanıklı Yapı

Oldukça dayanıklı bir yapı ile tasarlanan kablosuz sessiz mouse; düşmelere, çarpmalara ve darbelere karşı dirençlidir. Böylece uzun yıllar boyu en güvenli kullanımı sunar.

Teknik Özellikler

  • Marka: HP
  • Model: 19U64AA
  • Bağlantı Tipi: Kablosuz
  • Mouse Tipi: Optik
  • Scroll: Var
  • Buton Sayısı: 3
  • Bağlantı Arayüzü: Wireless

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
280M KABLOSUZ SESSİZ MOUSE
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
HP
Henüz yorum yok