HP 19U64AA 280M Kablosuz Sessiz Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sessiz ve Kablosuz

Bağlantıda kopma yaşatmayan mouse, kablosuz ve sessiz olarak tasarlanmıştır. Sahip olduğu sessiz tıklama özelliği ve kablosuz olması sayesinde, gün boyu üretkenliğinizi en üst dereceye çıkarır.

Kablosuz ve Kolay Bağlanabilirlik

2,4 GHz kablosuz bağlantıya sahip olan sessiz mouse, en güvenilir bağlantı deneyimini yaşatır. Aynı zamanda donanım kilidini içerisinde saklayabileceğiniz mouse, seyahat edeceğiniz zamanlarda taşıma kolaylığı sağlar.

Rahatlık için Tasarlandı

18 aylık pil ömrüne sahip olan kablosuz sessiz mouse, oldukça ergonomik bir tasarıma sahiptir. Kusursuz tasarımı sayesinde gün boyu konfor sağlayarak işlerinizi en verimli şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Mükemmel Sessizlik

Her ortamda kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanan kablosuz mouse, yüzde 90’a varan gürültü önleme özelliğine sahiptir. Sağ ve sol düğmelerinde aynı özelliğe sahip ürün, en sessiz tıklama deneyimini yaşatır.

Her Zaman Dinamik

İşlemlerinizi ara vermeden gerçekleştirebileceğiniz kablosuz sessiz mouse, daima dinamik bir yapıdadır. Kapsama alanının sunduğu eşsiz yapısı ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Çevre Dostu

Geri dönüştürülmüş kağıttan üretimi yapılan kablosuz sessiz mouse, sürdürülebilir kağıt ambalajı sayesinde gezegenin korunmasına katkıda bulunur.

Her Zaman Her Yüzeyde

Kablosuz sessiz mouse, sahip olduğu ‘’ HP Mavi LED Teknolojisi’’ ile pek çok yüzeyde kullanıma uygundur. Bu özellik sayesinde fare altlığına ihtiyaç duymadan her yüzeyde çalışabilirsiniz.

Dayanıklı Yapı

Oldukça dayanıklı bir yapı ile tasarlanan kablosuz sessiz mouse; düşmelere, çarpmalara ve darbelere karşı dirençlidir. Böylece uzun yıllar boyu en güvenli kullanımı sunar.

Teknik Özellikler

  • Marka: HP
  • Model: 19U64AA
  • Bağlantı Tipi: Kablosuz
  • Mouse Tipi: Optik
  • Scroll: Var
  • Buton Sayısı: 3
  • Bağlantı Arayüzü: Wireless

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.