Huawei Type-C 3.5mm Jack Dönüştürücü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

USB-C - 3.5 mm Jack Ses Adaptörü

USB Type-C bağlantısıyla dizüstü bilgisayarınıza, tabletinize veya akıllı telefonunuza bir stereo kulaklık veya hoparlör seti bağlamak için bu adaptörü kullanabilirsiniz. USB Type-C tüm konnektörleri kısa bir kablo ile 3,5 mm jack olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Pasif Adaptör

Yonga seti olmayan pasif bir adaptördür. Bu, adaptörün nasıl çalıştığının tamamen akıllı cihazınızın bu sinyali nasıl ilettiğine bağlı olduğu anlamına gelir. Cihazınızın hızına ve bağlantı özelliklerine göre iletim sağlar.

Analog Sinyal ile Kararlı Bağlantı

Adaptör, akıllı cihazınızdaki dahili amplifikatöre ve dijital analog dönüştürücüye (DAC) bağlıdır, böylece USB-C bağlantısı aracılığıyla doğru bir analog sinyal kullanılabilir. Pasif adaptörler ses aksesuarı modunu kullanır. Burada USB-C konnektörünün D+/D- pinleri analog ses sinyalleri için kullanılır. Bunun kalitesi, 3.5 mm Jack ses çıkışı ile aynıdır. Kısaca standart bir 3,5 mm jack kablosu  kalitesinde bir ses iletimi sağlar.

Küçük ve Kompakt

Cebinizde taşıyabileceğiniz boyutlara sahip olan bu dönüştürücüyü telefon, tablet ya da herhangi uyumlu cihazla kullanmak için dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HWBXHUAP82
Üretim Yeri
ÇİN
Giriş Soket Tipi
USB TYPE C
Çıkış Tipi 1
JAK AUX
Kablo Materyali
PLASTİK
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
HUAWEI
Henüz yorum yok