Vestfrost Vf 8201 S A+++ 8 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş İç Hacim

1200 Devir çamaşır makinesi, tüm kirli çamaşırları temizleyecek 8 kilogramlık geniş bir iç kapasiteye sahiptir. Böylece daha fazla çamaşırı aynı anda sığdırabilir ve işlerinizi en hızlı şekilde halledebilirsiniz.

Zaman Tasarrufu

15 Dakikalık hızlı yıkama özelliği ile tasarlanan 1200 devir çamaşır makinesi, kirli çamaşırlarınızı en hızlı şekilde yıkayarak önemli miktarda zaman kazanmanızı sağlar.

A+++ Enerji Sınıfı

Üstün özelliklere sahip çamaşır makinesi, A+++ enerji sınıfına dahildir. Düşük enerji tüketimi sağlayan bu özellik, aynı zamanda hem doğa dostu hem de bütçe dostudur.

Hassas Çamaşırlar için Elde Yıkama

Çamaşır makinesi, en hassas çamaşırlar için özel olarak geliştirilen elde yıkama programına sahiptir. Elde yıkama için uygun olan hassas kumaşa sahip çamaşırları düşük ısıda ve devirde yıkayarak narin bir temizleme sağlar.

İşlevsel Fonksiyonlar

Kullanıcı güvenliği en ön planda tutularak tasarlanan çamaşır makinesi, farklı işlevsel özelliklere sahiptir. Dengesiz yük kontrolü, taşma koruması ve çocuk kilidi gibi özelliklere sahip ürün, tehlikeli durumlar yaşanmasına engel olur.

Sessiz Çalışma Özelliği

Solo çamaşır makinesi maksimum 1 dB - 20 dB yıkama sesi aralığına sahiptir. Bu sayede çamaşırlarınız en sessiz şekilde yıkanır ve sizi ve çevrenizdekileri rahatsız etmez.

6 Farklı Program

1200 Devir 8 kg solo çamaşır makinesi, 6 farklı programı ile kullanıcılarına kolaylık sağlar. Kıyafetlerin türüne göre ayar yapabileceğiniz çamaşır makinesi, giysilerinizi yıpratmadan yıkar ve uzun yıllar kullanmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Yıkama Sesi: 1 dB - 20 dB
  • Maksimum Sıkma Devri:      1200 devir
  • Su Girişi       : Tek
  • Enerji Sınıfı: A+++
  • Kullanım Tipi: Solo
  • Kurutma: Yok
  • Hızlı Yıkama Süresi: 15 dakika
  • Program Sayısı: 6 altı
  • Yıkama Kapasitesi: 8 kg
  • Hızlı Yıkama: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.