Bosch SMS4EKI60T 6 Programlı Inox Solo Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Dağ Gibi Bulaşıklar Ondan Sorulur

Bosch Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox Sms4ekı60t SMS4EKI60T tam 12 kişilik bulaşığı bir çırpıda kolaylıkla tertemiz eder. Geniş aileler ve kalabalık misafirler için biçilmiş kaftan olan Bosch Solo Bulaşık Makinesi mutfaktaki en büyük yardımcın haline gelir. Size de sevdiklerinizle keyifli anlar geçirmek kalır.

Dijital Ekran ile Kontrol Elinizde

Bosch Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox ön panelinde bulunan dijital ekran ile dilediğiniz programı ve yıkama evrelerini kolaylıkla kontrol etmenizi sağlar. 

6 Farklı Program Seçeneği

Bosch Solo Bulaşık Makinesi, bulaşık miktarınıza kirlilik oranına göre özelleştirebildiğiniz 6 farklı program içerir. Farklı derecelerde ve farklı sürelerde yıkama imkanı tanır.

Ergonomik Sepetler

Bardak, tabak, tencere ve tavalarınızı kolaylıkla dizebileceğiniz bölmelere sahiptir. Üst kapaklı çatal kaşıklık alanı ile etkin yıkama sağlanır. Aynı zamanda alt rafta şişelerinizin güvenle ve en iyi şekilde yıkanmasını sağlayan özel bir alan bulunur. Üst raf alanında ise bardaklarınız etkin şekilde yıkanır. Katlanabilir teller ile alan genişliği sağlanır.

Favorinizi Seçin

Bosch Solo Bulaşık Makinesi 6 Programlı Inox seçebileceğiniz favori programınızı kaydeder ve dilediğiniz zaman tek tuş ile yıkamayı başlatmanızı sağlar.

Yıkamalarınızda 4 Farklı Opsiyon

Bosch Solo Bulaşık Makinesi ile yıkamalarınızda seçebileceğiniz Home Connect, Ekstra Hijyen, Extra Rinse, VarioSpeed Plus olmak üzere 4 farklı opsiyon bulunur. 

Sizin Yerinize Tasarruf Eder

Akıllı yük sensörü, dozaj yardımcısı, eco silence teknolojileri ile su, deterjan ve enerjiden büyük oranda tasarruf sağlayarak bütçenizi korur.

Şık Inox Tasarım

Bosch Solo Bulaşık Makinesi 6 inox tasarımı ile hem mutfağınıza çok yakışır hem de diğer eşyalarınız ile renk bütünlüğü sağlar. Digital ekranı ile birlikte oldukça modern bir görünüm sergiler. 

Teknik Özellikler

  • Enerji Sınıfı: C
  • Genişlik: 60 cm
  • Kapasite: 12 kişilik
  • Program Sayısı: 6
  • Kullanım: Solo

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SMS4EKI60T
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
SOLO
Toplam Kapasite (kişi Sayısı)
12 KİŞİ
Program Sayısı
6
Motor Tipi
YOK
Gürültü Düzeyi (db)
48 DB
Enerji Sınıfı
C
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
290 KWH
Su Tüketimi (lt)
9 - 11 LT
Desi
100
Çocuk Kilidi
YOK
Ana Renk
INOX
Renk
INOX
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok