Maisto Tech Monster Drift 81161 Uzaktan Kumandalı Araba

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kumandalı Monster Drift ile Muhteşem Deneyime Hazır mısınız?

Dünyanın en önemli markalarından biri olan Maisto, uzaktan kumandalı araç modelleriyle her çocuğun hayaline uygun ürünler sunar. Ayrıca çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine de katkı sağlar. Maisto`nun hayalleri süsleyen Monster Drift modeli, keskin dönüşleri ve göz alıcı tasarımıyla sizlerin de beğenisini kazanır.

Gösteri Zamanı

Monster Drift uzaktan kumandalı araba, full fonksiyonlu (ileri-geri, sağ-sol) ve ayrıntılı tasarım özelliklerine sahiptir. En iyi performansı elde etmek  için sert, pürüzsüz yüzeylerde kullanın. Maisto Tech Monster Drift uzaktan kumandalı araba, tarzın hızdan daha önemli olduğu yarış türünü deneyimleyebilmeniz için büyük arabalar gibi dört tekerleğini de kaydırmanıza olanak tanır!

Özellikler

8 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Araç, orijinal boyutunun 1:24 oranında küçültülmüştür.
Piller:

  • Araç 4 x AAA 1,5V (dahil değil)
  • Kumanda 2 x AAA 1,5V (dahil değil)
Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kumanda x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.