Ugreen Mekanik Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Kurulum

Alet gerektirmeyen kurulumuyla birkaç saniye içinde tek elle kolayca monte edilebilir. Kaymaz silikon klipsler, aracınızın hava ızgarasını güvenli ve sıkı bir şekilde tutar ve her seferinde mükemmel bir uyum elde etmenizi sağlar.

Çizilmelere Karşı Etkin Koruma

Engebeli bir yolda giderken bile telefon ve tabletlerinizi cihazın üzerinde kaymaz hale getirir. Yumuşak kauçuk dolgu sayesinde cihazınızın çizilmesini ve kaymasını da önler.

Eller Serbest Kullanım

Eller serbest deneyimi yol güvenliğiniz için doğru tercihtir. Görüşünüzü engelleyecek cam veya konsol gibi ekstra alan kullanmanıza gerek yoktur.

Özellikler

  • Malzeme : Alüminyum + PC + Silica Jel
  • Boyut : 90*63*97 mm
  • Ağırlık : 48 gram
  • Uyumluluk : 4 inç ile 6 inç ekrana sahip akıllı telefonlarınız ile uyumludur.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.