Her Şey Dahil Tablet Kampanyası

Kampanya sonra erdi.

​Ses hattınıza 6 ay kalma sözü verin, 6 ay boyunca her ay 1 GB internetle birlikte tablet sahibi olun. Üstelik hattınızı açık tuttuğunuz her ay 100 MB internet hediye!​

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Garantisi

2 Yıl Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya 15 Nisan 2015 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Kontrat başlangıcından itibaren ilk 6 ay boyunca her ay 1 GB internet data hattına tanımlanacaktır. (Casper VIA L8 cihazı hariçtir.)
 • Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına seçtiğiniz tablet modeli, aylık tarife/internet paketi ücreti ve hat açılış vergisi dâhildir.
 • Kampanya kapsamında seçilen cihaz modeli ile birlikte ön ödemeli bir data hattı açılacaktır. Hat açılışından doğan 41 TL’lik yeni hat açılış vergisi aylık paket fiyatına dahil edilmiştir.
 • Paket bitiminde abonelere aşım ücreti yansıtılmayacaktır ve data hattı ön ödemeli olduğundan kullanım duracaktır.
 • Kampanyaya katılan abonelere kontrat başlangıcından itibaren ön ödemeli data hatlarını açık tuttukları her ay 100 MB bilgisayardan internet paketi hediye edilecektir.100 MB kotası dolduğunda yüklenen data hattı ön ödemeli olduğundan kullanım duracaktır. Hediye edilen internet paketi bir sonraki aya devretmez ve yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
 • Tercih edilen tablet bedeli ile birlikte toplam bedel aylık olarak abonenin ses faturasına yansıtılacaktır.
 • Kampanya ücretlerine ek olarak, ilk ay sözleşmeden doğan damga vergisi faturaya ayrıca yansıtılacaktır.
 • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ve internet için %5 ÖİV dâhildir.
 • Paket aşım ücreti, güncel tarife/paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır.
 • Tarife ve paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2222'ye SMS göndererek veya turkcell.com.tr’ye giriş yaparak öğrenebilirsiniz.
 • Tarife ve paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmez.
 • Tüm paketler yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.
 • Sözleşme süresi bitiminde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Cihazın ön ödeme opsiyonlu alınması halinde Ön Ödeme tutarı toplam Cihaz bedelinden düşülecektir.
 • Ön ödeme toplam cihaz bedelinin max %50 si tutarında yapılabilir.
 • KDV dahil toplam Cihaz bedelinden, Ön Ödeme tutarının çıkarılmasıyla bulunan tutara faiz indirimi uygulandıktan sonra ortaya çıkacak olan toplam Cihaz bedeli Taahhüt Süresine bölünecektir.
 • Cihaz bedeli üzerinden en fazla yapılabilecek ön ödeme tutarı, seçilen cihaz için Turkcell tarafından belirlenen limit puanının yarısına denk düşen TL bedeli kadardır.
 • Turkcell T tablet modelinin kontratlı tercih edilmesi halinde;
 • T tablet cihazından sinyal alındığında 6 ay ücretsiz dergilik, 6 ay ücretsiz TURKCELL TV + 5 GB INTERNET ve 36 ay ücretsiz lifebox 50GB paketi aktiflenecektir. Aktiflenme işlemi cihaz hatta takıldıktan sonra yarım saat içerisinde gerçekleşecektir.Abonenin üzerinde başka bir dergilik ve TV aboneliği varsa hediye paketler verilmeyecektir. Kontratın iptal ya da süresi dolduğunda hediye edilen paketlerde iptal edilecektir.


Her Şey Dahil Tablet Kampanyası taahhütnamesi için tıklayınız.
Sıkça Sorulan Sorular

Ön Ödeme ile Esnek Ödeme aynı anda kullanılabilir mi?

​Esnek ödeme ile ön ödeme aynı anda kullanılabilir, müşteri istediği ön ödemeyi yapıp sonra da istediği cihaz taksitini seçebilir.

Esnek Ödeme ile cihaz satın aldıktan sonra taksit süresi değiştirebilir mi?

​Hayır, değişirilemez. 12/24/36 aydaki ile aynı süreç geçerlidir. Örneğin cihaz 18 ay taahhütle alındı ise, müşteri cihazına dair kredi taksit tutarını TFŞ ödeme kanallarından ara ödeme yaparak değiştirebilir/ tamamını kapatabilir ancak 18 aylık süreyi kısaltıp uzatamaz / değiştirilemez.

Taksit Bizden kurgularıyla Esnek Ödeme yapılabilir mi?

​Hayır, taksit bizden kurguları sadece 12/24 ve 36 aylık taksit seçenekleriyle alınabilir.

Esnek Ödeme ile taahhüt süresi boyunca tarife için ödediğim bedel değişecek mi?

​Cihaz ve tarife için ayrı taahhüt süreleri bulunmaktadır. Tarifeye verdiğiniz taahhüt Yıllk Abonelik altından satıldığından 12 ay geçerlidir, bu süre boyunca tarife ücretiniz sabit kalır. Esnek ödeme ile cihaz taksit süresi değiştirilir, fayda süresi seçildiği sekilde kalır. ​

Esnek Ödeme ile aldığım cihaz için akıllım Güvende alabilir miyim?

​Akıllım Güvende teklifleri sadece 6 aylık taksit seçenekleriyle alınabilir.

Cihaz Yenilemede Esnek Ödeme yapılabilir mi?

​Evet, müşteri cihaz yenileme yapıyorsa cihaz taksitlerini 3'ün katı olacak sekilde 6-36 ay arası seçebilir.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

 • 15 Nisan 2015 tarihinden itibaren Turkcell faturalı ses hattı bulunan müşterilerimiz 12, 24 veya 36 ay kontrat vererek "Her Şey Dahil Tablet Kampanyası"na katılabileceklerdir. Ses hatlarına 12, 24 veya 36 ay​ taahhüt vermeleri karşılığında, kampanya kapsamında seçilen tablet modeli ile birlikte ön ödemeli bir data hattı tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihaz tekliflerine katılmak isteyen aboneler; abonenin TCKN ile adına kayıtlı tüm hatlarındaki ödeme davranışları, abonelik yaşı, kullanım alışkanlıkları ve fatura tutarları üzerinden belirlenen limit puanının, seçilen cihaz için kampanya kapsamında belirlenen ve yukarıdaki tabloda yer alan cihaz limit puanına eşit ya da üzerinde yer alması halinde faydalanabilecektir.
 • Limit puanınız ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell Mağazalarından edinebilirsiniz. Limit puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden, ön ödeme alternatiflerinden ya da Kredi Kayıt Skoru sorgulama yöntemlerinden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
 • Abonenin limit puanı yeterli olsa dahi; son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturasının bulunmaması, TCKN ile abone adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
 • Abonenin, TCKN ile adına kayıtlı tüm hatlarındaki ödeme davranışları, abonelik yaşı, kullanım alışkanlıkları ve fatura tutarları üzerinden belirlenen limit puanı; yine kendi adına kayıtlı tüm hatlarda kullanılabilir. Ancak aynı TCKN ile, tüm kampanyalar dâhil olmak üzere, en fazla 4 kampanya teklifinden faydalanılabilir. Buna Kredi Kayıt Skoru sorgulama metodu ile kampanyayı katılmayı tercih eden abonelerin seçtikleri teklifler dâhil değildir. Bu yöntemle cihaz tekliflerinden faydalanmak isteyen müşterilerimizden öncelikle müşteri onayı alınacaktır. Seçilen cihaz için müşteri onayı ile yapılan kredi kayıt skorunun yeterli olması halinde, ilgili kampanya tekliflerinden faydalanabilirler ancak aynı zamanda son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturaları bulunmaması ve abonelik sözleşmesine uygun olmayan durumlar sebebi ile hatlarının kapatılmamış olması da gereklidir.
 • Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşteriye sunulabilmesi için; müşteriden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.​

Kullanmadığım internet paketi haklarım bir sonraki aya devreder mi?

​Hayır, devredilemez.​

İnternet paketimin kullanma süresi nedir?

​Paketiniz hattınıza yüklendiğinde bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Faturalı hatlar için fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır ve fatura dönemi süresince kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez.​

İnternet paketim biterse aşım ücreti yansır mı?

​Hayır, paket bitiminde abonelere aşım ücreti yansıtılmayacaktır ve data hattı ön ödemeli olduğundan kullanım duracaktır. ​

Paket faydamı yurt dışı için kullanabilir miyim?

​Hayır, yurt içinde geçerlidir. ​

Paket haklarımı transfer edebilir miyim?

​Hayır, transfer edilememektedir. ​

Kalan internetimi nasıl öğrenebilirim?

​İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.​

Paketim bittiğinde bilgilendirilecek miyim?

​Paketinizin %80'ine ulaştığınızda ve bitiminde bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.​

Diğer kampanyalarla birlikte alındığında hangisi öncelikli kullanılır?

​Kampanya kapsamında verilen internet paketlerinden 100 MB paketi hediye olduğundan öncelikli olarak kullanılır. Kontrat başlangıcından itibaren ilk 6 ay boyunca tanımlanan 1 GB internet paketi kullanılır. Müşteri ön ödemeli data hattına ek paket almak isterse, 1 GB paketinin kotası dolduktan sonra kullanılacaktır. ​

Kampanyayı kontratım bitmeden iptal edebilir miyim?

​Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.

Paketler arası geçiş yapılabilir mi?

​​Kontrat kapsamında 1GBlık tek data paketi sunulmaktadır. Başka pakete geçiş yapılamamaktadır. 100MB internet hediye edilmektedir.

Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin sınır var mı?

​Stoklarla sınırlıdır.​