Razor Ripsurf Board Kaykay

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

SPORTCİTY DENİZ DOĞAAV VE SPOR MALZM.SANTİC.LTD.ŞTİ.-84956

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Karada Sörf Keyfi

RipSurf'ün patentli tasarımı, sürücülerin gerçek bir sörf tahtası gibi eğlenmelerine olanak tanır. İki yüksek performanslı tekerlek ve özgün bir tarza sahip polipropilen güverte üzerinde süratle dalga yaratmaya hazır olun.

360° Derece Eğimli Poliüretan Tekerlek

360o derece dönme kabiliyetine sahip olan tekerlekler, gerçek anlamda dalga üzerinde bir sürüşü simüle eder. Tekerlekler, maksimum tutunma ve sürüş hissi için sertleştirilmiş polüretandan yapılmıştır. Her iki tekerlek de orta sertliktedir ve yol boyunca darbeleri yumuşatır.

Dayanıklı Sörf Tahtası

Fiber takviyeli endüstriyel sınıf polimerden yapılan gövde, oldukça dayanıklıdır ve darbelere karşı maksimum direnç gösterir. Bu sayede karada sörf yapmanın tadını uzun yıllar çıkarabilirsiniz.

Patentli Tek Parça Gövde

Dayanıklı malzemesini destekleyen bir diğer özelliği ise tek parça endüstriyel polimer malzemeden döküm olarak üretilmesidir. Çarpma ve ekstrem hareketlerde birbirinden ayrılacak bağlantı noktaları bulunmadığı için ekstra dayanaklılık sağlar.

Kaymaz Yüzeyi ile Mükemmel Tutuş

Sörf tahtalarından ilham alan RipSurf ayrıca arkada kalan ayağınız için kaymaz ped içerir. Sörfün yüzeyi açık bir şekilde ayakları yerinde tutar. Bu sayede kayma esnasında ya da platformlarda yapılan ekstrem hareketlerde ayağınızdan ayrılmaz.

Herkese Hitap Eden Taşıma Kapasitesi

Maksimum 100 kg’a kadar taşıma kapasitesi bulunan kaykayı, uygun yollarda, parklarda, bahçelerde ve kaykay platformlarında kullanabilir, eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz için mükemmel bir eğlence ve spor aracı olan bu kaykay, aynı zamanda yüksek taşıma kapasitesi sayesinde uzun yıllar boyunca çocuğunuzun favori oyuncağı olarak kalır.

Taşıması Kolay Hafif Tasarım

8 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan kaykay, çocuklar dahi taşıyabilsin diye hem hafif hem de dayanıklı tasarlanmıştır. Toplam ağırlığı 2,26 kg olan kaykayı ister sürerek ister yanınızda taşıyarak dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  •  Kullanım Yaşı: 8 yaş ve üzeri
  • Gövde Malzemesi: Polimer elyaf
  • Tekerlek Malzemesi: Poliüretan
  • Taşıma Kapasitesi: 100 kg
  • Ağırlık: 2,26 kg
  • Ölçüler: 82,5 x 27 cm

Teknik Özellikler

Seri - Imeı
SERİ
Batarya Tipi
YOK
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Maksimum Hız
BELİRTİLMEMİŞ
Şarj Süresi
YOK
Ürün Tipi
SCOOTER
Taşıma Kapasitesi
100 KG
Ürün Model Adı
RAZOR RİPSURF BOARD
Ana Renk
SİYAH
Şarjlı Kullanım Süresi
YOK
Fren Sistemi
MANUEL FREN
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
RAZOR
Henüz yorum yok