HyperX Cloud HX-HSCEB-RD Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kullanışlı Kablo ve Maksimum Konfor

90 derece açılı kablo konnektörü sayesinde HyperX Cloud HX – HSCEB – RD Kulaklık ile elde tutarak kullanım yapma imkanına sahip olursunuz. Dolanma veya takılma yapmayan kablosu sayesinde rahatlıkla cebinizde taşıyabilirsiniz. Kulak içine ideal seviyede oturan tasarımı sayesinde HyperX Cloud HX – HSCEB – RD Kulaklığın silikon uçları 3 boy olarak tasarlanmıştır. Bu sayede kulağınızın boyu için ideal olanı seçebilir ve özellikle hareketli olacağınız zamanlarda büyük olanı tercih edebilirsiniz.
Gelişmiş bas özelliği sayesinde HyperX Cloud HX – HSCEB – RD Kulaklık ile oldukça net bir ses deneyimine yüksek, orta ve düşük seviyede ulaşabilirsiniz. Bu sayede oyun deneyiminizi ve heyecanınızı artırabilirsiniz.

Kablo Üzerinden Kontrol

HyperX Cloud HX – HSCEB – RD Kulaklığın kablosu üzerinde bulunan mikrofonu sayesinde kolay bir kontrol imkanı elde edersiniz. Gelen aramaları yanıtlamak veya video ve müzikleri duraklatmak için entegre düğmeye basmanız yeterlidir.
20 Hz frekans aralığı sayesinde HyperX Cloud HX – HSCEB – RD Kulaklık ile oldukça kesintisiz, takılmasız ve gecikmesiz bir ses deneyimi elde edebilirsiniz.

Özellikler

  • Ses Özelliği : Stereo
  • Konnektör Tipi : 3.5 MM
  • Kablo Uzunluğu : 120 CM
  • Model : HX-HSCEB-RD
  • Mikrofon Özelliği : Var


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.