Polaroid Hi-Print 2x3 Uyumlu 20x2 40'lı Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Renkli Anılar Hep Sizinle

Polaroid Hi- Print kendinden yapışkanlıdır. Bu özelliği sayesinde en güzel anlarınızın fotoğraflarını dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Bir albüm oluşturmak için deftere yapıştırabileceğiniz gibi panoya da kolayca yapıştırabilirsiniz.

Bluetooth Fotoğraf Yazıcısı ile Uyumlu

Kendinden yapışkanı filmler yalnızca Polaroid Hi- Print 2x3 (54 x 86  mm) makine ile uyumludur. Bu makine fotoğraf yazıcısı olup çektiğiniz her kareyi kusursuz bir şekilde somutlaştırır.

Canlı Renkler ile Üstün Gerçekçilik

Üstün kalitede üretilen Polaroid Hi- Print fotoğraf filmi gerçekçi fotoğraflara sahip olmanızı sağlar. Parlak ve hoş görünümlü fotoğrafları anı olarak saklayabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Yapışkanı Sayesinde Pratik Kullanım

Kendinden yapışkanlı filmler ekstra yapıştırıcıya gerek duymaz. Bu sayede çalışma masası, bilgisayar ya da duvar gibi yüzeylere yapıştırabilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizin fotoğrafları her zaman karşınızda olabilir.

Çoklu Polaroid Hi-Print Filmler

Her film kartuşu 10’lu filmden oluşur. Her paketin içinde ise 10’lu filmden oluşan 2 adet kartuş bulunur. Bu paketin içinde 4 adet 10’lu film vardır. Filmler 20x2 şeklindedir. Toplamda ise 40 adet film bulunur.

Dayanıklı Materyal ile Uzun Ömürlü Kullanım

Polaroid Hi- Print fotoğraf filmi dayanıklı malzemelerden üretilir. Bunun için zaman içinde renklerde solma ve fotoğrafta yıpranmalar gerçeklemez. Bu sayede çektiğiniz fotoğrafları saklayarak nesiller boyunca aktarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Polaroid Hi- Print
  • Ürün Boyutları: 2x3 (54 x 86 mm)
  • Adet Sayısı: 40
  • Kartuş Sayısı: 4
  • Paket Sayısı: 2
  • Uyumlu Olduğu Cihaz: Polaroid Hi- Print 2x3 (54x86 mm) Bluetooth Fotoğraf Yazıcısı
  • Seri İsmi: Instax Film Serisi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.