Instax Mini LiPlay Hybrid Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fotoğraf Çekmenin En Eğlenceli Yolu

Fotoğraf çekmeyi hiç olmadığı kadar kolay ve eğlenceli bir hale getiren Instax Mini LiPlay, en sevdiğiniz anları çekerek saniyeler içinde baskı almanızı sağlar.

Kolayca Çekin ve Saniyeler İçinde Basın

Otomatik ayarlar sayesinde gece ve gündüz pratik bir şekilde etkileyici fotoğraflar çekebileceğiniz Mini LiPlay, 12 saniyede fotoğraflarınızı fiziksel olarak çıkarmanızı sağlar.

LCD Ekran Sayesinde Kolay Kullanım

Çekim, baskı ve bağlantı ayarlarını kolayca yönetebileceğiniz LCD panel keyifli ve işlevsel bir kullanım deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.

Fotoğraflarınıza Ses Kayıtları Ekleyin

Ön kısımda yer alan kayıt butonu sayesinde fotoğraflarınıza sesli notlar ekleyebilir ve sevdiklerinizle paylaşmak için karekod ekleyebilirsiniz. Bu özellik için içeriğin akıllı uygulama içerisinde saklanması gerekir.

Akıllı Telefonunuzda Yer Alan Fotoğrafları Yazdırın

Yalnızca çektiğiniz fotoğrafları değil, akıllı telefonunuzda yer alan fotoğrafları da çıkarabileceğiniz Mini LiPlay fotoğraf makinesi, çok yönlü kullanım olanaklarına sahiptir.

Her Anı Unutulmaz Kılın

Tüm Instax Mini filmleriyle uyumlu olan Mini LiPlay fotoğraf makinenizi dilediğiniz her anı kaydetmek ve saklamak için pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kolayca Taşıyın ve Şarj Edin

255 gr ağırlığa sahip olan Instax Mini LiPlay, dilediğiniz yere götürebileceğiniz bir fotoğraf makinesidir. Üstelik uzun batarya ömrü ve USB şarj desteği sayesinde kesintisiz ve özgürce fotoğraf çekebilirsiniz.

Akıllı Uygulama Özelliklerini Keşfedin

Akıllı telefon uygulaması fotoğraf makinenizin şarj durumu, film sayısı ve benzeri özelliklerini anlık olarak aktarmanın yanı sıra telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanmanızı da sağlar. Çok daha fazlasını akıllı uygulama üzerinden keşfedebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Instax
  • Model: Mini LiPlay
  • Ürün Tipi: Polaroid Fotoğraf Makinesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.