Polaroid Hi-Print 2x3 Uyumlu 20'li Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yapışkanlı Fotoğraf Kağıtları

Kendiliğinden yapışkanlı olması ile tıpkı bir çıkartma gibi kullanılabilen bu film kağıtları aracılığıyla oluşturduğunuz fotoğrafları dilediğiniz yere yapıştırabilir, kendi stickerlarınızı oluşturabilirsiniz.

Pürüzsüz Yüzey ile Canlı Renkler

Dokusuz bir yüzey kaplamasına sahip olan Polaroid Hi-Print film kağıtları, mürekkebin baskı sırasında eşit dağılmasına imkân verir. Parlak dokuda olan bu kağıtlar gerçekçi renk tonlarında fotoğraflar elde etmeniz için idealdir.

Fotoğraf Oluşturmaya Hemen Başlayın

20 adet film kağıdının yanı sıra her 10 kağıt için 2 adet renk kartuşu da içeren bu ürün ile Polaroid Hi-Print cep yazıcınızı hemen kullanabilir, dijital olarak fotoğrafladığınız pek çok eşsiz anı fiziksel fotoğraflara dönüştürebilirsiniz.

16,7 Milyon Renk Sağlayabilen Kartuşlar

Polaroid Hi-Print, CMYK renk sistemini kullanan bir çift kartuşa sahiptir. İçinde en az 10 yıl yetecek kadar mürekkep bulunan bu kartuşlar sarı, macenta ve camgöbeği ana renklerini kullanarak 16,7 milyon renkte baskı yapılmasına imkân verir. 

Boya Sübliminasyonu Teknolojisi

Ürün içeriğindeki kağıt ve kartuşlar boya sübliminasyonu adı verilen ve mürekkebin film kağıdı üzerine ısı yoluyla transfer edilmesini  sağlayan bir baskı yöntemi ile kullanılmak için yapılmıştır. Bu yöntem ile yalnızca 1 dakika içinde kaliteli ve solmaya karşı dayanıklı fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Zahmetsizce Fotoğraf Baskısı Alın

Bu üründe bulunan kartuşların mürekkebi bir şerit biçimindedir ve kartuşlar kullanım sırasında kırılsa dahi mürekkep katı halde olduğu için dökülme sorunu ile karşılaşmazsınız. 

Polaroid Hi-Print ile Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın

Mini fotoğraf albümleri oluşturmak için ideal boyutlarda film kağıtları içeren Polaroid Hi-Print ile anılarınızı yaratıcı şekillerde saklayabilir, eşi benzeri olmayan dekoratif objeler hazırlayabilirsiniz. 

Anılarınızı Her Yere Götürün

Kolay taşınabilir bir boyutta (5,4 x 8,6 cm) üretilen bu film kağıtları ile en sevdiğiniz fotoğrafları cebinizde ve cüzdanınızda taşıyabilir, sticker özelliğini kullanarak akıllı telefon veya tablet gibi cihazlara yapıştırabilirsiniz. 

Teknik Özellikler 

  • Kağıt Boyutu: 5,4 x 8,6 cm
  • Kağıt Türü: Dokusuz, Yapışkanlı
  • Uyumlu Model: Polaroid Hi-Print 2x3 Fotoğraf Yazıcı
  • Baskı Türü: Renkli 

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
POLAROİD Hİ-PRİNT 2X3 UYUMLU 20'Lİ FİLM
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
POLAROID
Henüz yorum yok