Tamron 70-180mm f_2.8 Di III VXD A056SF Lens

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK

AK ELEKTRONİK TİCARET LTD.ŞTİ.-137234

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yılın Fotoğraf Aksesuarıyla Tanışın

Tamron 70-180 mm f/2.8 Di III VXD, yüksek hızlı zoom objektifleri kullanıcı dostu şekilde optimize etme amacıyla kompakt ve hafif şekilde tasarlanmıştır. Tam çerçeve aynasız kameralarla mükemmel uyumu yakalayan telefoto zoom lens, 67 mm’lik filtre çapıyla Tamron ailesindeki diğer objektiflerin geleneğini sürdürür. “2020 Yılının En İyi Aksesuarı” ödülüne sahip lensin 0,85 m’lik Minimum Nesne Mesafesi (MOD), çok çeşitli kareler yakalamanız için geliştirilmiştir. Odaklama sırasında olabildiğince sessiz şekilde çalışan Tamron’un yeni nesil VXD doğrusal odak mekanizması, harika bir çekim deneyimi sağlar. Neme, kire ve toza karşı dayanıklı Tamron 70-180 mm f/2.8 Di III VXD lensle her koşulda mükemmel görüntüler yakalayabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Tasarım ve İşlevsellik

70-180 mm F / 2.8 Di III VXD, F / 2.8'lik diyafram açıklığı sayesinde zoom aralığının merkezinden kenarlarına kadar yüksek görüntü kalitesi sağlar. 810 gr ağırlığıyla sınıfının en hafif ve kompakt örneklerinden biri olan Tamron lens, her şartta fotoğrafçılık deneyimlerinizi bir üst seviyeye taşır.

Olağanüstü Odaklama Performansı

Tamron tarafından en yeni nesil teknolojilerle hız ve performansın birleşimi için optimize edilen VXD odak mekanizması, otomatik odaklama yapan ilk doğrusal motordur. Uzak ve yakın nesnelerin AF takibini mükemmel şekilde gerçekleştiren Tamron lensle en sevdiğiniz takımın maceralarında bile her anı en net şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Çok Yönlü ve Kompakt Yapı

E yuvalı tam çerçeve aynasız kameralar için geliştirilen 70-180 mm F / 2.8 Di III VXD objektif, ailedeki mevcut diğer üyelerle aynı filtre aralığına sahip olduğu için farklı modellerde de kullanılabilir. Lens kapaklarını ve filtreleri zahmetsizce taşıyarak tüm maceralarınızın her anını özgürce kaydedebilirsiniz.

En Kısa Mesafelerde Mükemmel Netlik

Tamron 70-180 mm lensin 0,85 m'lik kısa odaklanma mesafesi, fotoğrafçılık yeteneklerinizin sınırlarını genişletir. Buna ek olarak, bir nesneyi sadece 0.27 m2'lik kısa bir mesafeden manuel şekilde 70 mm'de odaklayabilir. Hafif, hızlı ve mükemmel performanslı 70-180 mm F / 2.8 telefoto zoom lens ile her durumda dilediğiniz motifi veya nesneyi yakalayabilirsiniz.

Zorlu Koşullara Hazırlıklı Olun

Hafifliği ve taşınabilirliği ile öne çıkan Tamron 70-180 mm lens, zorlu açıkhava maceralarında bile maksimum performans sunan neme dayanıklı bir merceğe sahiptir. Flor kaplamalı, kullanıcı dostu ve kolay temizlenebilir ön mercekle toz, kir ve leke gibi diğer koşullardan etkilenmeden mükemmel kareyi elde edebilirsiniz.

Yakınlaştırma Kilidiyle Mesafeyi Yönetin

Tamron 70-180 mm lens, en kısa mesafelerde yüksek çözünürlük ve hassasiyete sahip görüntüler yakalayabilmeniz için kilitlenebilir yakınlaştırma özelliğine sahiptir. Tüm odaklama aralığını kısaltmanıza imkân sunan Zoom kilidi sayesinde en dar alanlarda bile sanatsal kabiliyetlerinizi konuşturabilirsiniz.

Yüksek Uyum ve Tutarlılık

Tamron 70-180 mm f/2.8 Di III VXD, tam çerçeve aynasız kameraların en karakteristik teknolojileriyle uyumlu şekilde çalışır. Böylece, tam kare kameraların Fast Hybrid AF ve Eye AF gibi öne çıkan özellikleriyle mükemmel fotoğrafı çekerek kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Tamron
 • Model: 70-180 mm f/2.8 Di III VXDFull Frame Lens
 • Lens Bağlantısı: Sony E
 • Lens Formatı: Tam Çerçeve
 • Odak Aralığı: 70-180 mm
 • Diyafram Aralığı: f / 2.8 - f / 22
 • Filtre Çapı: 67 mm
 • Netleme Türü: Otomatik Netleme
 • Görüş Açısı: 34 ° 21 'ile 13 ° 42'
 • Minimum Odak Mesafesi: 27 cm / 10.63 inç
 • Maksimum Büyütme: 0.5x
 • Makro Çoğaltma Oranı: 1: 2
 • Optik Tasarım: 14 Grupta 19 Element
 • Diyafram Bıçak Sayısı: 9, Yuvarlak
 • Boyutlar (Çap x Yükseklik): 81 x 149 mm
 • Ağırlık: 810 gr

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.