Kodak Akıllı Telefonlar için 3'lü Lens

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım

Akıllı telefonlarınız için 3’lü lens kiti oldukça kullanışlıdır. Çok yönlü olan bu lens kiti, fotoğraflarınızda ve videolarınızda yaratıcılığınızı göstermenize ve eşsiz sonuçlar ortaya çıkmasına imkan verir.

3 Farklı Lens Seçeneği

Kullanışlı bir paket içerisinde bulunan yüksek kalitedeki 3 adet lense sahiptir. Bu sayede fotoğraflarınızı 3 farklı açıdan inceleyebilirsiniz.

Ultra Geniş Fotoğraflar

Sahip olduğu lensler arasında bulunan ultra geniş seçeneği sayesinde selfieler, videolar veya panoramik fotoğraflarda tüm manzarayı fotoğrafa sığdırabilir ve daha geniş görünümleri daha geniş çerçeveye sığdırabilirsiniz.

  


Ayrıntıları Yakalayın

İçerisinde bulunan birbirinden farklı 3 lens arasında bulunan makro lens, çekim yaptığınız nesnelere 15 kata varan bir yakınlaşma sağlar ve en küçük detayları dahi yakalamanıza imkan verir.

Çok Geniş Açılı Çekimler

Sahip olduğu paket içerisinde bulunan balık gözü lens, yüksek oranda bükülme özelliği sağlar. Geniş açılı lens grubunda olan bu ürün, fotoğrafları 170 derecelik çok geniş bir açıda çekmenizi sağlar.

Üstün Kalite

Ultra geniş açıya sahip 18 mm, daha yakın çekimler için makro ve klasik balık gözü görünümü sağlayan lens, en yüksek kalitede en sağlam malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Uzun Ömürlü

Üstün bir dayanıklılık sergileyen Kodak 3’lü lens, en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede ilk günkü çekim kalitesini uzun yıllar korumaya devam eder.

Kompakt Tasarım

Android telefonlar için üretilen Kodak 3’lü lens cihazınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Model: 3’lü Lens
  • Kullanım Alanı: Android Telefonlar
  • Lens: Makro, Geniş Açı, Balık Gözü

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KPA001
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
KODAK
Henüz yorum yok