Sigma 30 mm F/1,4 DC DN Lens

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın

Aynasız Sony E mount fotoğraf makine ve kameraları için tasarlanan Sigma 30 mm F/1,4 DC DN Lens, yaratıcılığınızı en üst düzeye çıkarmayı hedefler. Kompakt ve çok yönlü tasarımıyla fotoğraf tutkunlarının beğenisini kazanan objektif, açık hava fotoğrafçılığından stüdyo fotoğrafçılığına kadar geniş yelpazede çözüm üretir.

Zarif ve İnce Optik Performans

Lensin bölümlerini ayıran doku yapısı, dış yüzeyin neredeyse tamamında metal kullanılması, bileşik gölgelik tasarımı ve netlik halkasının sade formu Sigma 30 mm F/1,4 DC DN lensi ideal bir objektif hâline getirir. Sıra dışı optik performansa sahip olan model, 7 grupta 9 optik elemanla desteklenir.


Yüksek Görüntü Kalitesi

Ürün kalıplanmış üç asferik cam merceğiyle tüm geometrik deformasyonları en iyi şekilde düzeltir. Sigma 30 mm F/1,4 lens dahili netlik sistemiyle odak mesafesinden bağımsız şekilde renk saçılımını düzenler, yüksek görüntü kalitesi sunar. En karanlık ortamlarda bile yüksek kalitede fotoğraf çekmenize yardımcı olan ürün, renk saçılması ve diğer çeşitli sapmaları kontrol edebilir.

Maksimum Uyumlu Contemporary Lens

Fotoğraf makineleriyle birlikte lensi değiştirilebilen video kameralarda da kullanılabilen ürün, 30 mm odak uzaklığıyla 45 mm full frame açısı sunar. Doğrusal AF motoruyla dişli ya da diğer mekanik parçalara ihtiyaç duymadan bir bütün olarak hareket ettirilebilen mercek grubu gerek video kayıtları gerekse fotoğraf çekimleri için sessiz ve hassas şekilde otomatik netleme yapar.

Pratik, Ergonomik ve Dayanıklı Objektif

Yüksek sağlamlık ve hassasiyetle üretilen pirinç bayonete sahip olan lensin dayanıklılığı özel işlemlerden geçirilerek artırılır. Uzun süre boyunca aynı hassasiyetle kullanılabilen objektif, sıçrama ve toza karşı da dayanıklılık göstererek kullanıcı deneyimini zenginleştirir. TSC, Termal Yönden Dayanıklı Kompozitten üretilen model, keskin sıcaklık değişimlerinde bile aynı hassasiyeti gösterir.

Yakın Çekimlerde Renk Doğruluğu

Sigma 30 mm F/1,4 DC DN Lens (Sony E Bayonet), makro çekimlerde de yüksek performans sergiler. Küresel bozulmaları ve astigmatik deformasyonu en aza indiren objektif, yakın çekim fotoğraflarınıza özel netlik ve keskinlik sunar. Modelin dokuz bıçaklı kavisli diyafram tasarımı, netlik dışı alanlar için dikkat çekici bir netsizlik estetiği ortaya çıkarır.

Göz Dolduran Işık Algısı

Sigma 30 mm DC DN lens, F/1,4 diyafram açıklığıyla karanlık ortamlarda ya da ışığın yetersiz olduğu koşullarda yüksek hızda netleme ve güçlü ışık algısı sunar. Yansıma ve parlama sorunlarını en aza indiren objektif, kuvvetli ters ışık durumlarında bile yüksek verimliliğiyle dikkat çeker.

Renk Saçılımından Kurtulun

Yüksek objektif performansıyla renk saçılımı probleminin önüne geçer. Yakınlaştırmadan veya eksenel kaymadan ileri gelen renk saçılımlarını en aza indiren model sayesinde yüksek görüntü kalitesine sahip pürüzsüz ve net fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Odak uzaklığı: 30 mm
  • Filtre çapı: 52 mm
  • Diyafram açıklığı: f/1,4 ilâ f/16
  • Asferik yüzey sayısı: Üç
  • Yüksek kırılma indeksi: Bir eleman
  • Süper çok katmanlı kaplama: Var
  • Motor türü: Stepping AF motoru
  • Diyafram: Yuvarlak 9 blade
  • Objektif yapısı: 7 grupta 9 bileşen

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.