GP X411 AA 2700 Serisi USB Pil Şarj Cihazı + Powerbank

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kapasiteli Pil Şarj Cihazı

Yeniden şarj edilebilir özellikteki tüm AA ve AAA NiMH pilleri şarj etmek için tasarlanan GP pil şarj cihazı, 2700 mAh kapasiteli şarj edilebilir 4 adet pil ile birlikte gelir. Acil durumlarda alkalin pilleri şarj etmek için de kullanılabilir.

Mobil Cihazları Şarj Etme Avantajı

2700 mAh kapasiteye sahip 4 adet yeniden şarj edilebilir pil, powerbank ve USB bağlantı kablosu sayesinde akıllı telefonlar başta olmak üzere tüm elektronik aletlerinizi şarj edebilirsiniz. Bu tasarım, acil durumlarda mobil cihazlarınızı kullanmaya devam etmenizi sağlar.

Piller için Hızlı Şarj Fonksiyonu

GP X411 şarj cihazı, 2700 mAh AA pilleri 6 saatte, 2000 mAh AA pilleri 5 saatte, 800 mAh kapasiteye sahip AAA pilleri ise yaklaşık olarak 2 saatte yüzde 100 oranında şarj eder.

Lityum İçermeyen Tasarım

NİMH tipi pilleri şarj etmek için üretilen şarj cihazı ve yanında gelen 4 adet pil, reaktif lityum içermediği için uçak yolculuklarında yolcu ve kabin bagajlarında taşıyabilirsiniz.

Çevre Dostu Kullanım Avantajı

Geri dönüştürülebilir tasarımı sayesinde enerji ihtiyacını çevre dostu bir şekilde karşılama avantajı sunar. Bu sayede hem tüketilen pil miktarının azalmasına yardımcı olur hem de kullanım ömrü dolduğunda doğada büyük oranda kaybolarak çevre kirliliğine neden olmaz.

Çok Yönlü Emniyet Sistemi

Kısa devre, aşırı ısınma, ters kutup, negatif gerilim ve aşırı voltaj koruması sağlayan ve cihazı otomatik olarak kapatan özel emniyet sistemi sayesinde hem piller hem de sizin için güvenli bir kullanım süreci sunar.

LED Göstergeli Kontrol Paneli

Pillerin şarj durumunu takip etme kolaylığı sağlayan LED gösterge sayesinde şarj sürecini gözlemleyebilir, bir sorun meydana geldiğinde anında fark ederek müdahale edebilirsiniz.Yeşil ve kırmızı ışık ile kullanıcıya haber veren bu sistem, pratik ve konforlu bir kullanım sağlar.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Minimal Tasarım

Hem taşıma hem de saklama avantajı sağlayan minimal tasarımı sayesinde pil şarj cihazınızı dilediğiniz yere götürebilir, ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Şarj Cihazı + Piller
  • Pil Türü: AA
  • Voltaj: 1,2 V
  • Pil Şarj Girişi: DC 5V/1A
  • Şarj Süresi: 2 - 6 saat
  • Çalışma Sıcaklığı: 0°C-35°C
  • Boyutlar: 80,5X63,8X25, mm
  • Ağırlık: 57 gr

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GPX411 USB ŞARJ CİHAZI 4 ADET 2700 SERİSİ KALEM
Ağırlık (gr)
250 GR
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
GP BATTERIES
Henüz yorum yok