GP Süper Alkalin 24A AAA İnce Pil 20'li Paket

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Günlük Kullanıma Uygun Pil

Gündelik pil ihtiyacını karşılayan GP Süper Alkalin 24A AAA İnce Pil ile elektronik cihazlarınızın güç kaynağı eksikliğini anında giderebilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı

Üretiminde çeşitli testler ve dayanıklılık süreçlerinden geçirilerek imal edilen piller, elektronik cihazların içerisine takılır takılmaz istenilen performansı sergiler.

Kumandalar için Alkalin Pil

Televizyon kumandaları ve oyuncaklar için takılarak kullanılabilen GP Süper Alkalin 24A AAA İnce Pil kısa sürede bitmeden teknoloji ihtiyacınıza yanıt verir.

İleri Teknoloji ile Akmaya Karşı Duyarlı

Elektronik cihazların içine akmadan kullanılabilen alkalin piller, ileri teknolojik ortamlarda üretilerek cihazlarda herhangi bir akma veya cihaza zarar verme problemi oluşturmaz.

İstikrarlı Çalışma Prensibi

Tüm cihazlarda eşit çalışma performansı gösteren GP Süper Alkalin 24A AAA İnce Pil gündelik yaşamda sık kullandığınız pek çok elektronik alete güç sağlar.

Elektronik Cihazlarda Yüksek Performans

Cihazlarınızın ihtiyaç duyduğu güç kaynağı eksikliğini gideren pillerle elektronik aksamlı aletlerinizin kullanımına ara vermeden gündelik hayatta keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ani Pil İhtiyacına Çözüm

Pil performansı yüksek olan cihazların ani pil kaybı problemlerine yanıt veren GP Süper Alkalin 24A AAA İnce Pil, 24’lü paketinde tüketicilere ulaştırılır.

AAA Özellikli Tüm Cihazlarda Uyumluluk

Cihazın içine yerleştirilerek anında kullanılabilen piller AAA özellikli tüm elektronik aletlerde kusursuzca çalışır. Oyuncaklar, müzik aletleri ve kumandalar gibi pek çok elektronik cihazda istenilen yüksek seviyeli performans için uygundur.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi : 20’li İnce kalem pil
  • Pil Türü : AAA
  • Pil Adedi : 20
  • Uyumluluk : İnce pil özellikli tüm cihazlarda çalışır.
  • Voltaj : 1,5
  • Marka : GP

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
YESIL
Ana Renk
YESIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP SÜPER ALKALİN 24A AAA İNCE PİL 20'Lİ PAKET
Ağırlık (gr)
120 GR
Orıjınal Renk
YESIL
Marka
GP BATTERIES
Henüz yorum yok